Aktualności

Międzynarodowo i wielotematycznie od rana w Widzew.FM

W czwartkowym "Widzewskim poranku" na słuchaczy czekać będzie kilku bardzo interesujących rozmówców.

Arkadiusz Stolarek w studiu Widzew.FM gościć będzie w czwartek wyjątkowy kwartet. Mieszanka wybuchowa młodości i doświadczenia, również międzynarodowego, sprawi, że poranna audycja powinna zainteresować nawet najbardziej wymagających słuchaczy.

W czwartkowym "Widzewskim poranku" zamelduje się między innymi Christopher Mandiangu, wychowanek Borussii Moenchengladbach, który obecnie razem z czerwono-biało-czerwonymi przygotowuje się do decydujących starć o awans do I ligi. Gospodarz programu porozmawia też z Michaelem Ameyawem. Utalentowany 19-latek wypożyczony jest obecnie z Widzewa do jego ligowego rywala - Bytovii Bytów. Jak radzi sobie na północy kraju?

Piłkarze to jednak niejedyni goście programu. Arkadiusz Stolarek w czwartek porozmawia również z Czesławem Michniewiczem - trenerem reprezentacji Polski do lat 21, a przed laty również pierwszym szkoleniowcem Widzewa Łódź, który teraz już jako selekcjoner chętnie wraca na al. Piłsudskiego 138. Kolejnym gościem "Widzewskiego poranka" będzie Leszek Milewski, doskonale znany dziennikarz sportowy, który nie kryje sympatii do czerwono-biało-czerwonych, a na łamach portalu weszlo.com wyciąga niesamowite historie z obecnych i byłych widzewiaków.

W programie znajdzie się też zapowiedź "Widzewskiej podróży do przeszłości" autorstwa Kamila Wójkowskiego, która swoją premierę będzie miała w czwartek o 18:00.

Zapraszamy na „Widzewski poranek” już od 9:00 na Widzew.FM. Jeśli nie zdążycie, powtórki programu wyemitowane zostaną o 13:00 i 16:00 - do usłyszenia na widzew.com!


Sponsor strategiczny Akademii Widzewa

Najnowsza Galeria

Trening 27.05.2020

Trening 27.05.2020

Tabela rozgrywek

1 Widzew Łódź 47
2 Górnik Łęczna 42
3 GKS Katowice 41
4 Resovia 41
5 Olimpia Elbląg 36
6 Bytovia Bytów 33
7 Błękitni Stargard 31
Pełna tabela