Aktualności

Wraca #WidzewFM! Gośćmi w studiu: Michał Rydz i Łukasz Czuku

Nowy członek zarządu Widzewa Łódź Michał Rydz i wiceprezes MUKS-u Widzewa Łódź Łukasz Czuku będą gośćmi pierwszej audycji na antenie Widzew.FM w 2021 roku. Początek programu w poniedziałek 4 stycznia o 9:00.

Oficjalna rozgłośnia radiowa Widzewa Łódź wraca do cyklicznego nadawania po przerwie świąteczno-noworocznej i już w pierwszej odsłonie "Widzewskiego Poranka" zapewni słuchaczom rozmowy z ciekawymi gośćmi.

O godz. 9:00 w studiu Widzew.FM zasiądzie Michał Rydz, Wiceprezes Zarządu Widzew Łódź SA, który w trakcie audycji przedstawi kibicom siebie i swoje priorytety do realizacji w klubie. Okazję do zadania swoich pytań i przedstawienia oczekiwań wobec nowego członka zarządu będą mieli również kibice. Fani czerwono-biało-czerwonych będą mogli je przesyłać pod dedykowanym postem na portalu Twitter.

Przeczytaj pierwszy wywiad z Michałem Rydzem [KLIKNIJ]

Drugim z gości duetu: Marcin Tarociński i Marcin Łagiewski, będzie Łukasz Czuku, wiceprezes MUKS-u Widzewa Łódź, który skomentuje porażkę zawodniczek AZS-u Umedu Widzewa Łódź. Koszykarki w swoim premierowym występie w tym roku przegrały na wyjeździe z Liderem Swarzędz 67:87.

[OBSERWUJ Widzew Łódź na Twitterze]

Zachęcamy wszystkich kibiców Widzewa do nastawienia internetowych odbiorników na fale klubowego radia. Przypomnijmy, że od końca grudnia, fani mogą słuchać Widzew.FM za pośrednictwem strony widzew.com, aplikacji mobilnej Widzewa Łódź, a także dedykowanej strony internetowej radia [SPRAWDŹ].


Sponsor strategiczny Akademii Widzewa

Najnowsza Galeria

ŁKS - Widzew Łódź 06.03.2021 (cz.II)

ŁKS - Widzew Łódź 06.03.2021 (cz.II)

Tabela rozgrywek

6 Radomiak Radom 31
7 Miedź Legnica 30
8 Chrobry Głogów 26
9 Widzew Łódź 24
10 Odra Opole 24
11 Stomil Olsztyn 23
12 Puszcza Niepołomice 23
Pełna tabela