Aktualności

Michał Przybylski: Najbardziej cieszą mnie trzy punkty

W wygranym 2:0 spotkaniu z Wartą Sieradz w drużynie Widzewa w meczu ligowym zadebiutował Michał Przybylski. Młody zawodnik w 77. minucie zastąpił na placu gry Marka Zuziaka.

Dla Michała Przybylskiego mecz z Wartą Sieradz był okazją do ligowego debiutu w czerwono-biało-czerwonych barwach. - Cieszę się, że wreszcie mam na koncie pierwszy występ ligowy, ale oczywiście jeszcze bardziej cieszą wywalczone trzy punkty. Ten ostatni tydzień ze świadomością straty punktów w Nowym Dworze był dla nas trudny, chcieliśmy jak najszybciej grać kolejny mecz i zmazać tę plamę. Dobrze, że udało nam się podnieść - powiedział tuż po końcowym gwizdku sędziego.

Jak podkreślił młody zawodnik Widzewa, pierwsze minuty na ligowych boiskach nie wiązały się dla niego z dużym stresem - Na boisku pojawiłem się, gdy prowadziliśmy 2:0, więc nie było jakiejś bardzo dużej presji. Od początku kontrolowaliśmy spotkanie, szybko strzeliliśmy bramkę, zaraz po przerwie drugą, więc nawet gdy przytrafił mi się jakiś błąd, nie miał na szczęście wpływu na rezultat meczu - dodał.

Pomocnik łodzian uważa też, że z tygodnia na tydzień gra zespołu będzie wyglądała coraz lepiej. - Po meczu w Nowym Dworze byliśmy po prostu źli. Było to widać na treningach czy w gierkach, kiedy każdy dawał z siebie jeszcze więcej niż zwykle. Pomimo zwycięstwa z Wartą wiemy, że jeszcze nie wszystko w naszej grze wygląda tak, jak należy, ale trener zapewnia nas, że z każdym kolejnym meczem wszystko będzie szło w dobrym kierunku - podsumował.


Sponsor strategiczny Akademii Widzewa

Najnowsza Galeria

Wizyta w SP 6 w Tomaszowie Mazowieckim

Wizyta w SP 6 w Tomaszowie Mazowieckim

Tabela rozgrywek

1 Widzew Łódź 43
2 Górnik Łęczna 42
3 GKS Katowice 40
4 Resovia 38
5 Olimpia Elbląg 32
6 Stal Rzeszów 30
7 Bytovia Bytów 29
Pełna tabela