Aktualności

Michał Miller: Zaczynam z czystą głową

Napastnik Widzewa ma nadzieję, że po solidnie przepracowanym okresie przygotowawczym wiosną będzie prezentował się na boisku o wiele lepiej niż w rundzie jesiennej.

Michał Miller w rozmowie z WidzewTV przyznał, że choć pierwsze treningi odbywały się w różnych warunkach atmosferycznych, to cieszy go powrót do pracy - Wiadomo, że każdy zawodnik najbardziej lubi zajęcia z piłką, ale zima to czas, kiedy trzeba też popracować nad wydolnością i wytrzymałością, więc takich treningów na pewno nie zabraknie. Będzie mocno i trzeba się do tego przygotować - mówił po jednym z ubiegłotygodniowych treningów.

Napastnik Widzewa bardzo pozytywnie ocenił obecność w drużynie byłego króla strzelców Ekstraklasy - Roberta Demjana. - Już po pierwszych zajęciach widać, że Robert da jakość zespołowi. Jest to piłkarz świetny technicznie, dobrze gra ciałem i wprowadza spokój na boisku, a tego czasem nam brakowało. Drużyna na pewno odczuje jego jakość - zaznaczył.

Michał Miller w wielu wywiadach po rundzie jesiennej szczerze przyznawał, że nie były to najlepsze miesiące gry w jego wykonaniu. Jednak jak zapewnił, wiosną postara się pokazać na boisku z dużo lepszej strony. - Zaczynam z czystą głową i mam nadzieję, że wiosną w moim wykonaniu wszystko będzie już wyglądało tak, jak należy - podsumował.


Sponsor strategiczny Akademii Widzewa

Najnowsza Galeria

Widzew Łódź - Ingulec Petrowe 18.02.2020

Widzew Łódź - Ingulec Petrowe 18.02.2020

Tabela rozgrywek

1 Widzew Łódź 43
2 Górnik Łęczna 42
3 GKS Katowice 40
4 Resovia 38
5 Olimpia Elbląg 32
6 Stal Rzeszów 30
7 Bytovia Bytów 29
Pełna tabela