Aktualności

Michał Miller: Zaczynam już czuć się obrońcą

W pierwszej połowie sparingu z Górnikiem Konin Michał Miller tradycyjnie już wystąpił na pozycji środkowego obrońcy.

W środowym meczu kontrolnym widzewiacy zaaplikowali rywalom pięć bramek, nie tracąc przy tym ani jednej. - Z punktu widzenia defensywy cieszy kolejny mecz na zero z tyłu i to, że przeciwnik nie stworzył sobie nawet zbyt wielu szans do zdobycia bramki. Wciąż widzimy jednak pewne rzeczy do poprawy, ja również nie ustrzegłem się dziś kilku błędów, muszę je sobie przemyśleć i poprawić w treningu - mówił tuż po końcowym gwizdku sędziego Michał Miller.

Po raz kolejny w spotkaniu kontrolnym Miller tworzył parę środkowych obrońców z Sebastianem Zielenieckim. - Z Sebastianem gramy na środku obrony bardzo krótko, ale dobrze się dogadujemy. Wiemy, co chcemy grać, sporo o tym rozmawiamy, więc jestem przekonany, że z meczu na mecz będzie coraz lepiej - dodał.

Czy zatem trzeci najlepszy strzelec I grupy III ligi w poprzednim sezonie jest już w pełni gotowy do zmiany pozycji na boisku? - Jeszcze nie do końca poukładałem sobie w głowie to, że gram na obronie, bo w formacjach ofensywnych występowałem długie lata. Powoli zaczynam już jednak czuć się obrońcą, sztab cały czas podpowiada mi, jak mam się ustawiać i w jaki sposób się zachowywać, więc wszystko zmierza ku dobremu - podsumował.


Sponsor strategiczny Akademii Widzewa

Najnowsza Galeria

Śniadanie Widzewskiego Klubu Biznesu 12.12.2019

Śniadanie Widzewskiego Klubu Biznesu 12.12.2019

Tabela rozgrywek

1 Widzew Łódź 43
2 Górnik Łęczna 42
3 GKS Katowice 40
4 Resovia 38
5 Olimpia Elbląg 32
6 Stal Rzeszów 30
7 Bytovia Bytów 29
Pełna tabela