Aktualności

Michał Miller z najładniejszą bramką jesieni

W zakończonym kilka dni temu konkursie na fanpage’u Widzewa na Facebooku kibice zdecydowali, że najładniejszą bramkę rundy jesiennej zdobył Michał Miller w meczu z Sokołem Aleksandrów Łódzki.

Kibice wybierali najpiękniejszą bramkę spośród czterech wytypowanych propozycji. Nominowane były dwa trafienia Michała Millera – z meczu z Sokołem Aleksandrów Łódzki oraz z Finishparkietem Drwęcą Nowe Miasto Lubawskie, a także dwa gole Daniela Świderskiego – z meczu z Kaczkanem Huraganem Morąg oraz ze spotkania w Tomaszowie Mazowieckim przeciwko tamtejszej Lechii.

W facebookowym głosowaniu kibice nie mieli wątpliwości – na miano bramki jesieni zasłużyło fenomenalne uderzenie Michała Millera z rzutu wolnego w Aleksandrowie. Ostatecznie Widzew wygrał mecz z Sokołem 2:0.

Według kibiców na drugie miejsce zasłużył również Michał Miller i jego trafienie w meczu w Nowym Mieście Lubawskim, zakończonym zwycięstwem łodzian 3:1.

Na trzecim miejscu w głosowaniu uplasował się gol Daniela Świderskiego w Tomaszowie Mazowieckim, który przesądził o cennym zwycięstwie nad Lechią (2:1).

Czwarte miejsce przypadło Danielowi Świderskiemu i jego bramce w meczu z Huraganem Morąg. Ostatecznie tamto spotkanie zakończyło się podziałem punktów.

 


Sponsor strategiczny Akademii Widzewa

Najnowsza Galeria

Wizyta SP 10 w Tomaszowie Mazowieckim

Wizyta SP 10 w Tomaszowie Mazowieckim

Tabela rozgrywek

1 Widzew Łódź 43
2 Górnik Łęczna 42
3 GKS Katowice 40
4 Resovia 38
5 Olimpia Elbląg 32
6 Stal Rzeszów 30
7 Bytovia Bytów 29
Pełna tabela