Aktualności

Michał Miller z najładniejszą bramką jesieni

W zakończonym kilka dni temu konkursie na fanpage’u Widzewa na Facebooku kibice zdecydowali, że najładniejszą bramkę rundy jesiennej zdobył Michał Miller w meczu z Sokołem Aleksandrów Łódzki.

Kibice wybierali najpiękniejszą bramkę spośród czterech wytypowanych propozycji. Nominowane były dwa trafienia Michała Millera – z meczu z Sokołem Aleksandrów Łódzki oraz z Finishparkietem Drwęcą Nowe Miasto Lubawskie, a także dwa gole Daniela Świderskiego – z meczu z Kaczkanem Huraganem Morąg oraz ze spotkania w Tomaszowie Mazowieckim przeciwko tamtejszej Lechii.

W facebookowym głosowaniu kibice nie mieli wątpliwości – na miano bramki jesieni zasłużyło fenomenalne uderzenie Michała Millera z rzutu wolnego w Aleksandrowie. Ostatecznie Widzew wygrał mecz z Sokołem 2:0.

Według kibiców na drugie miejsce zasłużył również Michał Miller i jego trafienie w meczu w Nowym Mieście Lubawskim, zakończonym zwycięstwem łodzian 3:1.

Na trzecim miejscu w głosowaniu uplasował się gol Daniela Świderskiego w Tomaszowie Mazowieckim, który przesądził o cennym zwycięstwie nad Lechią (2:1).

Czwarte miejsce przypadło Danielowi Świderskiemu i jego bramce w meczu z Huraganem Morąg. Ostatecznie tamto spotkanie zakończyło się podziałem punktów.

 


Sponsor strategiczny Akademii Widzewa

Najnowsza Galeria

Olimpia Elbląg - Widzew Łódź 17.08.2019

Olimpia Elbląg - Widzew Łódź 17.08.2019

Tabela rozgrywek

4 Znicz Pruszków 9
5 Stal Rzeszów 9
6 Olimpia Elbląg 8
7 Widzew Łódź 7
8 GKS Katowice 6
9 Błękitni Stargard 6
10 Górnik Łęczna 5
Pełna tabela