Aktualności

Michał Miller: Trener wpoił w nas poczucie własnej wartości

Choć Michał Miller tym razem nie wpisał się na listę strzelców, to przez cały mecz z rezerwami Legii Warszawa mocno absorbował defensywę rywala.

W meczu z Legią II Warszawa Michał Miller spędził na boisku pełne 90 minut. Tym razem w strzelaniu goli zastąpili go koledzy z pomocy: Mateusz Michalski oraz Adam Radwański. Napastnik Widzewa rozegrał jednak bardzo dobre zawody, nieustannie absorbując formację obronną rywali.  - Nie było to łatwe spotkanie, Legia jest bardzo dobrym zespołem, który świetnie operuje piłką. Nie przygotowywaliśmy się jednak jakoś specjalnie pod kątem rywali. Wiedzieliśmy, że musimy grać swoje i spełniać założenia taktyczne przedstawione przez trenera. Do perfekcji jeszcze trochę nam brakuje, ale z tygodnia na tydzień wszystko to powinno wyglądać coraz lepiej - mówił po meczu Michał Miller.

Podobnie jak w meczu z MKS-em Ełk, od początku spotkania z rezerwami Legii Miller tworzył parę napastników z Danielem Świderskim. - Piłka trenera Smudy jest ofensywna, a nam się to podoba. Myślę, że mamy odpowiednich zawodników do takiego stylu gry i dzięki temu wygrywamy kolejne mecze - dodał.

Napastnik Widzewa podkreślił również, że zwycięstwa budują w drużynie pewność siebie i wiarę we własne umiejętności.  - Trener wpoił w nas duże poczucie własnej wartości. Dzięki temu wiemy, że jesteśmy mocni i możemy pokonać każdego rywala. Bez względu na to, czy w drużynie Legii wystąpiłoby jeszcze kilku zawodników z ekstraklasy, to i tak gralibyśmy odważnie i ofensywnie - podsumował

 


Sponsor strategiczny Akademii Widzewa

Najnowsza Galeria

Widzewska choinka 07.12.2019

Widzewska choinka 07.12.2019

Tabela rozgrywek

1 Widzew Łódź 43
2 Górnik Łęczna 42
3 GKS Katowice 40
4 Resovia 38
5 Olimpia Elbląg 32
6 Stal Rzeszów 30
7 Bytovia Bytów 29
Pełna tabela