Aktualności

Michał Miller: Mamy okazję do rehabilitacji

Piłkarze Widzewa Łódź zakończyli przygotowania do sobotniego meczu ligowego. Zdaniem napastnika łódzkiej drużyny będzie do idealna okazja do zatarcia złego wrażenia z Warszawy.

We wtorek 1 maja podopieczni Franciszka Smudy ulegli na wyjeździe 1:2 Ursusowi Warszawa. - Przegraliśmy bardzo ważny mecz. Nie zagraliśmy dobrego spotkania. Ursus zdobył jedną bramkę więcej i teraz to my musimy się martwić. Mamy w sobotę okazję do rehabilitacji i musimy tego dokonać. Mobilizacja jest ogromna. Powiedzieliśmy sobie w szatni parę mocny słów. Albo się teraz ogarniemy i zaczniemy grać dobrą piłkę, albo stracimy szansę na awans - tłumaczył Michał Miller.

Napastnik, który był autorem honorowego trafienia dla widzewiaków w starciu z warszawiakami, zapewnia, że drużyna zrobi wszystko, żeby w sobotę wymazać przeszłość zwycięstwem nad Drwęcą Nowe Miasto Lubawskie. - Wszystkim tutaj zależy na Widzewie. Mamy wspólny cel i nikt nie ma co do tego wątpliwości. My trochę zepsuliśmy to wszystko i przyjmujemy to na siebie. Wierzymy jednak, że ten awans uda się osiągnąć. Może nie tak łatwo, jak zakładaliśmy na początku, ale uda się - zapewnił.

Miller przyznaje jednocześnie, że porażka łodzian z Ursusem i inne nieprzewidziane straty punktów wyrównały rywalizację o awans do II ligi. - Mieliśmy okazję odskoczyć rywalom, a teraz tylko z naszej winy ta rywalizacja się wyrównała i musimy zrobić wszystko co w naszej mocy, żeby udowodnić, że zasługujemy na grę w Widzewie.


Sponsor strategiczny Akademii Widzewa

Najnowsza Galeria

Śniadanie Widzewskiego Klubu Biznesu 12.12.2019

Śniadanie Widzewskiego Klubu Biznesu 12.12.2019

Tabela rozgrywek

1 Widzew Łódź 43
2 Górnik Łęczna 42
3 GKS Katowice 40
4 Resovia 38
5 Olimpia Elbląg 32
6 Stal Rzeszów 30
7 Bytovia Bytów 29
Pełna tabela