Aktualności

Michał Franczyk w programie Czas na Widzew: Szykujemy turniej dla kibiców

W 11 odcinku programu “Czas na Widzew” kibice mogli poznać najnowsze informacje z życia pierwszej drużyny i społeczności wokół klubu.

Na początku kolejnej odsłony tworzonego we współpracy Widzewa i łódzkiego oddziału Telewizji Polskiej programu czekało na widzów podsumowanie zimowego okresu przygotowawczego czerwono-biało-czerwonych. Nie zabrakło skrótów sparingów oraz materiałów ze zgrupowań w Cetniewie i tureckiej Alanyi.

Drugą część programu poświęcono inicjatywie “Od najmłodszych lat Razem Trenujemy Sport”, czyli zwycięskiemu projektowi FC Tomaszów Mazowiecki w lokalnym budżecie obywatelskim. - Jest to dla nas duży sukces i powód do dumy. Nie byłoby to możliwyebez zaangażowania wszystkich widzewiaków z Tomaszowa Mazowieckiego. Zarówno tych z młodego, jak i starszego pokolenia - mówił współorganizator lekcji dla uczniów tomaszowskich szkół podstawowych Jarosław Batorski, reprezentujący FC Tomaszów Mazowiecki i Stowarzyszenie “Fanatycy Widzewa”.

Kolejny fragment “Czasu na Widzew” poświecono na doniesienia ze świata wirtualnej rozrywki. Red Wolves, bo tak nazywa się sekcja e-sportu Widzewa, będzie reprezentować łódzki klub na zawodach w grę FIFA 20. Sekcja ma prowadzić również akcje dla społeczności kibiców. - Projekt jest kierowany do najmłodszej części kibiców Widzewa, w których poprzez gry chcemy zaszczepić “widzewski charakter”. Mamy zaplanowanych kilka inicjatyw, między innymi turniej dla kibiców, którego zwycięzca dołączy do naszego zespołu - mówił Michał Franczyk, koordynator sekcji.

Na koniec programu zamieszczono reportaż Marka Kowalczuka z wizyty u legendy Widzewa Andrzeja Możejki, podczas której wspominał z nim zwycięski dwumecz z Juventusem Turyn. Rozmowa i cały zapis ostatniego odcinka programu “Czas na Widzew” są dostępne na stronie internetowej TVP3 Łódź.


Sponsor strategiczny Akademii Widzewa

Najnowsza Galeria

Trening 12.03.2020

Trening 12.03.2020

Tabela rozgrywek

1 Widzew Łódź 47
2 Górnik Łęczna 42
3 GKS Katowice 41
4 Resovia 41
5 Olimpia Elbląg 36
6 Bytovia Bytów 33
7 Błękitni Stargard 31
Pełna tabela