Aktualności

Michał Czaplarski: Ważne, żebyśmy w czerwcu byli liderem

Po inauguracyjnym zwycięstwie Widzewa w III lidze kilka słów z oficjalną stroną klubu zamienił stoper łodzian Michał Czaplarski.

Dzięki wygranej ze Świtem Nowy Dwór Mazowiecki zespół Widzewa już po pierwszym ligowym meczu zasiadł w fotelu lidera. Michał Czaplarski podkreśla jednak, że przed zespołem jeszcze wiele meczów do upragnionego celu, czyli awansu do II ligi. - To, że jesteśmy liderem dzisiaj, to jest mało istotne - mówi stoper. - Ważne, żebyśmy w czerwcu byli liderem. Najważniejsze są trzy punkty. Cieszy też, w sumie, gra. Mieliśmy kilka innych sytuacji. Na początku te słupki niewykorzystane. Trochę pech, ale summa summarum w konsekwencji coś wpadło. Cieszymy się bardzo i tyle. Zapominamy i jedziemy dalej.

Mecz ze Świtem był pierwszym w trzeciej lidze. Różnicę w poziomie było widać. - Troszkę było widać, na pewno - zgadza się Michał Czaplarski. - Myślę, że to był porównywalny mecz do tych ze Zjednoczonymi Gmina Bełchatów. Było ciężko, ale też bez przesady. Wygraliśmy, tak myślę, pewnie. Zasłużyliśmy na to zwycięstwo. Cieszymy się.

Zwycięstwo w inauguracyjnym spotkaniu cieszy, ale zespół już zaczyna myśleć o kolejnym ligowym spotkaniu. - Teraz możemy odpocząć, ale od poniedziałku czy od wtorku myślimy już o następnym meczu - zaznacza Michał Czaplarski. - Nie ma się co zachwycać. Jeszcze jest cały sezon grania. 


Sponsor strategiczny Akademii Widzewa

Najnowsza Galeria

Korona Kielce - Widzew Łódź 15.10.2021

Korona Kielce - Widzew Łódź 15.10.2021

Tabela rozgrywek

1 Widzew Łódź 32
2 Korona Kielce 25
3 GKS Tychy 22
4 Miedź Legnica 21
5 Arka Gdynia 20
6 Sandecja Nowy Sącz 19
7 Podbeskidzie Bielsko-Biała 18
Pełna tabela