Aktualności

Michał Bondara: Schodzimy z obciążeń. Nasza gra będzie lepsza

Nowy napastnik Widzewa cieszy się z pewnego zwycięstwa w sparingu z KS Kutno i liczy na coraz lepszą grę zespołu w kolejnych spotkaniach.

W sobotę w Uniejowie RTS Widzew Łódź pokonał 4:0 zespół KS Kutno. Gole w tym spotkaniu zdobywali: Kamil Bartosiewicz (2), Kamil Tlaga i Michał Bondara. Ostatni z nich na niewiele ponad pół godziny przed końcem ustalił wynik meczu, pewnie egzekwując rzut karny.

- Strzelanie bramek każdemu stwarza przyjemność, tak więc na pewno idziemy w dobrym kierunku. Z tygodnia na tydzień nasza gra wyglądać będzie coraz lepiej - zapewnił po spotkaniu 27-letni napastnik, który do Widzewa dołączył zimą. Wcześniej występował zaś w barwach Mazovii Mińsk Mazowiecki.

Łodzianie intensywnie przygotowują się do wznowienia rozgrywek czwartej ligi. Do pierwszego meczu o punkty, który rozegrają pod koniec marca, muszą zbudować jak najlepszą formę, żeby zdecydowanie ruszyć do walki o awans do wyższej klasy rozgrywkowej.

- Najważniejsze, że wybiegaliśmy to spotkanie - kolejna jednostka treningowa zaliczona. Schodzimy już z obciążeń, więc ta nasza postawa w grach kontrolnych powinna się poprawiać. Na pewno z meczu na mecz będziemy coraz świeżsi - zaznaczył jeden z nowych nabytków Widzewa w rozmowie z oficjalnym serwisem klubowym.


Sponsor strategiczny Akademii Widzewa

Najnowsza Galeria

Widzew Łódź - Polonia Warszawa (U-17) 18.09.2021

Widzew Łódź - Polonia Warszawa (U-17) 18.09.2021

Tabela rozgrywek

1 Korona Kielce 22
2 Widzew Łódź 20
3 Sandecja Nowy Sącz 16
4 Miedź Legnica 15
5 Podbeskidzie Bielsko-Biała 15
6 GKS Tychy 15
7 ŁKS Łódź 14
Pełna tabela