Aktualności

Mecz ze Stalą Rzeszów w WidzewTV i Widzew.FM!

Już w niedzielę łodzianie powalczą na wyjeździe o kolejne ważne zwycięstwo w drodze do I ligi. Kibice Widzewa będą mogli śledzić wydarzenia z Rzeszowa na żywo w klubowych mediach.

Spotkanie Widzewa ze Stalą rozpocznie się o godzinie 13:05, ponieważ na jego transmisję zdecydowała się Telewizja Polska w weekendowym paśmie sportowym. Na żywo pokazywać je będzie również klubowa telewizja - WidzewTV, która cieszy się dużą popularnością wśród kibiców czerwono-biało-czerwonych. Za komentarz prosto z Rzeszowa odpowiadać będzie Arkadiusz Stolarek.

Z uwagi na brak możliwości uczestniczenia kibiców w meczach Widzewa, zwłaszcza tych posiadających karnety uprawniające do oglądania z trybun Serca Łodzi wszystkich spotkań do końca sezonu, klub podjął decyzję o realizacji transmisji domowych potkań na żywo bezpłatnie w paśmie otwartym klubowej telewizji na kanale WidzewTV w serwisie YouTube (SUBSKRYBUJ). Analogicznie sytuacja wyglądać będzie w przypadku najbliższego meczu wyjazdowego.

Decyzja o transmitowaniu meczów za pośrednictwem publicznego pasma w YouTube podyktowana jest sprzedażą ponad 16 tysięcy karnetów na mecze wiosenne Widzewa i wynikającym z tego potencjalnym zainteresowaniem transmisjami. Jedynie transmisja w kanale otwartym zagwarantuje jej stabilność i łatwy dostęp dla wszystkich posiadaczy biletów sezonowych.

Mając jednak na uwadze wprowadzone przez YouTube ograniczenia systemowe dotyczące jakości publikowanych tam materiałów, wynikające ze zwiększenia obciążenia serwisu w okresie epidemii WidzewTV realizować będzie również transmisję za pośrednictwem własnych serwerów i kanałów dostępnych na widzew.com i w aplikacji mobilnej. Dostęp do nich kosztować będzie jeden punkt, zgodnie z cennikiem transmisji klubowej telewizji (SPRAWDŹ).

Nowością w przypadku meczu Widzewa ze Stalą Rzeszów będzie zupełnie niezależna relacja radiowa na żywo, którą wspólnie poprowadzą Dariusz Postolski i Marcin Tarociński. Z uwagi na zasady izolacji sportowej i ograniczenia dotyczące organizacji meczów obaj nie pojawią się w Rzeszowie, ale komentować spotkanie będą prosto z… Serca Łodzi! Na studio meczowe w radiu Widzew.FM, dostępnym za pośrednictwem odtwarzacza na widzew.com i w aplikacji mobilnej Widzew Łódź, zapraszamy już od 12:45.

***

Stal Rzeszów - Widzew Łódź, niedziela 7 czerwca 2020 roku, godz. 13:05


Sponsor strategiczny Akademii Widzewa

Najnowsza Galeria

AMP Futbol Ekstraklasa Łódź - 25.10.2020

AMP Futbol Ekstraklasa Łódź - 25.10.2020

Tabela rozgrywek

7 Miedź Legnica 13
8 Radomiak Radom 13
9 Puszcza Niepołomice 11
10 Widzew Łódź 11
11 Stomil Olsztyn 10
12 Korona Kielce 9
13 Chrobry Głogów 9
Pełna tabela