Aktualności

Mecz ze Skrą Częstochowa w paśmie otwartym WidzewTV

Środowe spotkanie ligowe Widzewa Łódź transmitowane będzie przez klubową telewizję bezpłatnie, za pośrednictwem kanału WidzewTV w serwisie YouTube.

Z uwagi na brak możliwości uczestniczenia kibiców w meczach domowych Widzewa, zwłaszcza tych posiadających karnety uprawniające do oglądania z trybun Serca Łodzi wszystkich spotkań do końca sezonu, klub podjął decyzję o realizacji transmisji na żywo bezpłatnie w paśmie otwartym klubowej telewizji na kanale WidzewTV w serwisie YouTube (SUBSKRYBUJ).

Decyzja ta podyktowana jest sprzedażą ponad 16 tysięcy karnetów na mecze wiosenne Widzewa i wynikającym z tego potencjalnym zainteresowaniem transmisjami. Jedynie transmisja w kanale otwartym zagwarantuje jej stabilność i łatwy dostęp dla wszystkich posiadaczy biletów sezonowych.

Mając jednak na uwadze wprowadzone przez YouTube ograniczenia systemowe dotyczące jakości publikowanych tam materiałów, wynikające ze zwiększenia obciążenia serwisu w okresie epidemii WidzewTV realizować będzie również transmisję za pośrednictwem własnych serwerów i kanałów dostępnych na widzew.com i w aplikacji mobilnej. Dostęp do nich kosztować będzie jeden punkt, zgodnie z cennikiem transmisji klubowej telewizji (SPRAWDŹ).

Oprócz transmisji telewizyjnych, WidzewTV zapewnia również na żywo relację audio dostępną za pośrednictwem sprawdzonego odtwarzacza radiowego znajdującego się na widzew.com.

Studio meczowe rozpocznie się ok. godziny 18:15, a w nim czekać na kibiców będą ciekawe materiały i rozmowy, również z bohaterami wieczornego meczu. Pierwszy gwizdek spotkania zabrzmi o 19:10, a boiskowe wydarzenia skomentują Arkadiusz Stolarek i Dariusz Postolski. Po zakończeniu boiskowej rywalizacji zapraszamy na studio pomeczowe, a w nim wypowiedzi ekspertów i piłkarzy oraz transmisję na żywo konferencji prasowej z udziałem trenerów obu zespołów.

***

Widzew Łódź - Skra Częstochowa / środa 3 czerwca 2020 roku, godz. 19:10


Sponsor strategiczny Akademii Widzewa

Najnowsza Galeria

AMP Futbol Ekstraklasa Łódź - 25.10.2020

AMP Futbol Ekstraklasa Łódź - 25.10.2020

Tabela rozgrywek

7 Miedź Legnica 13
8 Radomiak Radom 13
9 Puszcza Niepołomice 11
10 Widzew Łódź 11
11 Stomil Olsztyn 10
12 Korona Kielce 9
13 Chrobry Głogów 9
Pełna tabela