Aktualności

Mecz z Ruchem Chorzów w Widzew TV potwierdzony!

Podobnie jak najbliższe spotkanie wyjazdowe Widzewa - z Radomiakiem, tak i następne - z Ruchem Chorzów, transmitowane będzie przez klubową telewizję łodzian.

Choć do wyjazdowego meczu Widzewa z Ruchem pozostały jeszcze ponad dwa tygodnie (20.10.2018, r. godz. 18:00) przedstawicielom WidzewTV udało się już uzyskać w chorzowskim klubie zgodę na przeprowadzenie transmisji na żywo z meczu 15. kolejki rozgrywek II ligi, w którym zmierzą się dwaj byli mistrzowie Polski.

Spotkanie, które z uwagi na relacje łączące fanów obu klubów zapowiadane jest jako "mecz przyjaźni", powinno też znaleźć się, podobnie jak mecze z Elaną Toruń, Pogonią Siedlce i Radomiakiem Radom, w repertuarze kina Helios w Centrum Handlowym Sukcesja. Dzięki temu zwłaszcza kibice z Łodzi i okolic będą mieli pełny wachlarz możliwości obejrzenia meczu, w którym, mimo przyjaźni na trybunach, emocji na boisku zabraknąć nie powinno.

Widzew jest bowiem liderem rozgrywek i walczy o awans, a chorzowianie, którzy w poprzednim sezonie spadli z I ligi, bardzo chcieliby dołączyć do grupy pościgowej i potwierdzić, że przed sezonem nieprzypadkowo wymieniani byli w gronie faworytów. Bezpośrednie starcie z łodzianami to dla nich idealna okazja do skrócenia dystansu dzielącego oba zespoły w tabeli.

***

Przypominamy, że wcześniej, bo już w sobotę 6 października o godzinie 15:30, WidzewTV przeprowadzi transmisję z wyjazdowego meczu czerwono-biało-czerwonych z Radomiakiem Radom. Aby obejrzeć mecz, należy wejść na stronę https://tv.widzew.com/najblizsze-transmisje i zakupić dostęp. Serdecznie zapraszamy również do kina Sukcesja (SPRAWDŹ)!


Sponsor strategiczny Akademii Widzewa

Najnowsza Galeria

Pogoń Siedlce - Widzew Łódź 05.07.2020

Pogoń Siedlce - Widzew Łódź 05.07.2020

Tabela rozgrywek

1 Widzew Łódź 55
2 Górnik Łęczna 55
3 GKS Katowice 51
4 Olimpia Elbląg 47
5 Resovia 46
6 Bytovia Bytów 44
7 Górnik Polkowice 43
Pełna tabela