Aktualności

Mecz z Rozwojem Katowice w WidzewTV

Z przyjemnością informujemy, że sobotnie spotkanie Rozwój – Widzew zrealizuje klubowa WidzewTV. Będzie dostępne dla kibiców na takich zasadach jakie obowiązywały w poprzednim sezonie.

W ostatnich dniach Widzew przedstawił wszystkim klubom II ligi oraz stowarzyszeniu Druga Liga Piłkarska jednolitą ofertę współpracy w zakresie praw telewizyjnych. Celem Widzewa Łódź SA było, by wszystkie mecze domowe i wyjazdowe były realizowane na antenie WidzewTV na warunkach ustalonych przez nasz klub.

Pierwszym klubem, który przyjął naszą propozycję jest nasz najbliższy rywal – Rozwój Katowice. Oznacza to, że już sobotnie spotkanie będzie można obejrzeć w serwisie tv.widzew.com, a cały przychód z dostępów sprzedanych na tej stronie trafi do klubu. Trwają rozmowy ze Stowarzyszeniem Druga Liga Piłkarska, by wypracowane zasady współpracy rozszerzyć na kolejne mecze wyjazdowe Widzewa.

Aby uzyskać dostęp do jutrzejszego meczu należy zalogować się w serwisie tv.widzew.com. Planowany początek nadawania transmisji – studio przedmeczowe, sobota, 28.07.2018 godz. 16:30. Serdecznie zapraszamy!

 


Sponsor strategiczny Akademii Widzewa

Najnowsza Galeria

Wieczorny trening 13.11.2019

Wieczorny trening 13.11.2019

Tabela rozgrywek

1 Górnik Łęczna 35
2 Resovia 35
3 GKS Katowice 34
4 Widzew Łódź 34
5 Olimpia Elbląg 30
6 Bytovia Bytów 28
7 Stal Rzeszów 27
Pełna tabela