Aktualności

Mecz z Resovią w kinie Helios

Sobotni mecz Widzewa z Resovią będzie można obejrzeć w kinie Helios w centrum handlowym Sukcesja. Początek - o godz. 15:00.

Kibice po raz kolejny będą mogli obejrzeć spotkanie Widzewa na wielkim ekranie - w kinie Helios w centrum handlowym Sukcesja. Poprzednie seanse cieszyły się wśród fanów dużą popularnością, a większość biletów znikała w przeciągu kilku pierwszych godzin od pojawienia się meczu w repertuarze. W wielu momentach atmosfera podczas transmisji przypominała tę na stadionie - pojawiały się oklaski i przyśpiewki znane z trybun obiektu przy al. Piłsudskiego.

Sobotnim rywalem Widzewa będzie obecnie ósmy zespół II ligi - Resovia. W rundzie jesiennej w Sercu Łodzi zespół Radosława Mroczkowskiego wygrał 2:1. Gole dla Widzewa zdobyli wówczas Dario Kristo i Mateusz Michalski.

Transmisję z Rzeszowa przeprowadzi oczywiście WidzewTV, a będzie ją można obejrzeć także w kinie. Bilet na sobotni mecz kosztować będzie 19,10 zł, a w jego cenę wliczony jest popcorn. Za symboliczną złotówkę pełnoletni widzowie nabyć będą mogli także widzewskie piwo "Robotnicze 1910". Bilety kupić można tu: https://bit.ly/2Y1iD9Q .


Sponsor strategiczny Akademii Widzewa

Najnowsza Galeria

Widzew II Łódź - Włókniarz Pabianice 18.05.2019

Widzew II Łódź - Włókniarz Pabianice 18.05.2019

Tabela rozgrywek

1 Radomiak Radom 59
2 Olimpia Grudziądz 59
3 GKS Bełchatów 57
4 Elana Toruń 56
5 Widzew Łódź 55
6 Pogoń Siedlce 48
7 Stal Stalowa Wola 48
Pełna tabela