Aktualności

Mecz z Resovią na żywo w WidzewTV, Widzew.FM i TVP3!

Przed Widzewem kolejny mecz sezonu. W niedzielę zmierzy się z Resovią i musi wygrać, by losy awansu nadal mieć w swoich rękach.

Liderujący tabeli łodzianie jadą do Rzeszowa na mecz z rywalem, który walczy o zachowanie miejsca w barażach. Czerwono-biało-czerwoni starają się z kolei tych baraży uniknąć, kończąc sezon na pozycji premiowanej bezpośrednim awansem. Oba zespoły muszą więc dać z siebie wszystko i walczyć z całych sił o zwycięstwo.

Emocji w Rzeszowie na pewno nie zabraknie, a kibice Widzewa, z uwagi na panującą epidemię i niemożliwość pojawienia się na stadionie Resovii, będą mogli przeżywać je za pośrednictwem transmisji telewizyjnej realizowanej przez WidzewTV. Klubowa telewizja spotkanie ostatnie w tym sezonie spotkanie wyjazdowe pokaże w otwartym paśmie na swoim kanale w serwisie YouTube (SUBSKRYBUJ).

Transmisja nadawana będzie również w wyższej jakości na stronie widzew.com i w aplikacji mobilnej. Dostęp do niej kosztować będzie jeden punkt, zgodnie z cennikiem transmisji klubowej telewizji (SPRAWDŹ), a jego wykup stanowi okazję do wparcia rozwoju projektu WidzewTV.

Mecz skomentują Dariusz Postolski i Arkadiusz Stolarek, a ich relację śledzić można będzie także w wersji audio, za pośrednictwem klubowego radia Widzew.FM dostępnego w dedykowanym odtwarzaczu na stronie widzew.com i w aplikacji mobilnej Widzew Łódź na urządzeniach z systemem operacyjnym Android.

Spotkanie Widzewa z Resovią pokaże również Telewizja Polska. Mecz obejrzeć będzie można w niedzielnym paśmie sportowym w TVP3 oraz za pośrednictwem strony internetowej SPORT.TVP.PL i aplikacji mobilnej TVP Sport.

***

Resovia Rzeszów - Widzew Łódź / niedziela 18 lipca 2020 r., godz. 13:05


Sponsor strategiczny Akademii Widzewa

Najnowsza Galeria

Widzew Łódź - PSV Łódź (U16) 15.05.2021

Widzew Łódź - PSV Łódź (U16) 15.05.2021

Tabela rozgrywek

7 Miedź Legnica 43
8 Odra Opole 42
9 Sandecja Nowy Sącz 40
10 Widzew Łódź 40
11 Chrobry Głogów 39
12 Korona Kielce 35
13 Puszcza Niepołomice 34
Pełna tabela