Aktualności

Mecz z Radomiakiem w WidzewTV i w kinie Helios

Najbliższe spotkanie wyjazdowe Widzewa ponownie obejrzeć będzie można w kinie sieci Helios w Centrum Handlowym Sukcesja.

Podobnie jak z wszystkich dotychczasowych meczów Widzewa w bieżącym sezonie, ze starcia z Radomiakiem Radom transmisję na żywo przeprowadzi ekipa WidzewTV. Tradycją staje się już przy tym również możliwość oglądania wyjazdowych meczów czerwono-biało-czerwonych na dużym ekranie. Spotkanie z Radomiakiem będzie już trzecim kolejnym wyjazdowym, które zobaczyć będzie można w kinie Helios w Centrum Handlowym Sukcesja w Łodzi.

Poprzednie seanse cieszyły się dużą popularnością, a większość rezerwacji i biletów znikała w przeciągu kilku pierwszych godzin od pojawienia się meczu w repertuarze. Tym razem nie powinno być inaczej, zwłaszcza że Widzew mierzyć się będzie z jednym z najgroźniejszych rywali w walce o awans. Radomiak zajmuje czwarte miejsce w tabeli II ligi i legitymuje się w tej chwili najlepszą defensywą (ledwie 7 straconych bramek w 12 meczach), a Widzew jest liderem i zdobył najwięcej (25) goli.

Sobotnie spotkanie z Radomiakiem rozpocznie się o godz. 15:30. Bilet kosztować będzie 19,10 zł, a w jego cenę wliczono popcorn. Za symboliczną złotówkę pełnoletni widzowie nabyć będą mogli także widzewskie piwo "Robotnicze 1910". Bilety nabyć można tu (SPRAWDŹ).


Sponsor strategiczny Akademii Widzewa

Najnowsza Galeria

Pierwszy trening 12.06.2019

Pierwszy trening 12.06.2019

Tabela rozgrywek

1 Radomiak Radom 59
2 Olimpia Grudziądz 59
3 GKS Bełchatów 57
4 Elana Toruń 56
5 Widzew Łódź 55
6 Pogoń Siedlce 48
7 Stal Stalowa Wola 48
Pełna tabela