Aktualności

Mecz z Radomiakiem w WidzewTV i w kinie Helios

Najbliższe spotkanie wyjazdowe Widzewa ponownie obejrzeć będzie można w kinie sieci Helios w Centrum Handlowym Sukcesja.

Podobnie jak z wszystkich dotychczasowych meczów Widzewa w bieżącym sezonie, ze starcia z Radomiakiem Radom transmisję na żywo przeprowadzi ekipa WidzewTV. Tradycją staje się już przy tym również możliwość oglądania wyjazdowych meczów czerwono-biało-czerwonych na dużym ekranie. Spotkanie z Radomiakiem będzie już trzecim kolejnym wyjazdowym, które zobaczyć będzie można w kinie Helios w Centrum Handlowym Sukcesja w Łodzi.

Poprzednie seanse cieszyły się dużą popularnością, a większość rezerwacji i biletów znikała w przeciągu kilku pierwszych godzin od pojawienia się meczu w repertuarze. Tym razem nie powinno być inaczej, zwłaszcza że Widzew mierzyć się będzie z jednym z najgroźniejszych rywali w walce o awans. Radomiak zajmuje czwarte miejsce w tabeli II ligi i legitymuje się w tej chwili najlepszą defensywą (ledwie 7 straconych bramek w 12 meczach), a Widzew jest liderem i zdobył najwięcej (25) goli.

Sobotnie spotkanie z Radomiakiem rozpocznie się o godz. 15:30. Bilet kosztować będzie 19,10 zł, a w jego cenę wliczono popcorn. Za symboliczną złotówkę pełnoletni widzowie nabyć będą mogli także widzewskie piwo "Robotnicze 1910". Bilety nabyć można tu (SPRAWDŹ).


Sponsor strategiczny Akademii Widzewa

Najnowsza Galeria

Resovia Rzeszów - Widzew Łódź 09.05.2021

Resovia Rzeszów - Widzew Łódź 09.05.2021

Tabela rozgrywek

7 Miedź Legnica 43
8 Odra Opole 42
9 Sandecja Nowy Sącz 40
10 Widzew Łódź 40
11 Chrobry Głogów 39
12 Korona Kielce 35
13 Puszcza Niepołomice 34
Pełna tabela