Aktualności

Mecz z Radomiakiem w oprawie WidzewTV

Sobotnie spotkanie łodzian z ekipą z Radomia nagrywane było również kamerą klubowej telewizji. W poniedziałek jego pełny zapis z komentarzem opublikowany zostanie na klubowym kanale na YouTube.

Z uwagi brak możliwości transmitowania na żywo meczów czerwono-biało-czerwonych w rozgrywkach Fortuna 1 Ligi, do której pełne prawa na telewizja Polsat Sport, media klubowe na żywo zaoferować kibicom mogą jedynie transmisję radiową. Kamera WidzewTV towarzyszy jednak widzewiakom również na zapleczu ekstraklasy i zgodnie z ustaleniami z oficjalnym nadawcą po czasie może przygotować własną retransmisję meczu.

Tak będzie w przypadku pierwszego meczu łodzian na pierwszoligowym froncie w obecnym sezonie. W poniedziałek 31 sierpnia na kanale WidzewTV opublikowany zostanie zapis całego meczu z Radomiakiem Radom, z własnym komentarzem zrealizowanym przez Arkadiusza Stolarka. Będzie to okazja do sprawdzenia, jakim zainteresowaniem cieszą się mecze pokazywane przez klubową telewizję z odtworzenia i czy taka inicjatywa może na stałe wpisać się w pierwszoligowy widzewski krajobraz.

Na premierę zapraszamy punktualnie o 19:10 na kanale WidzewTV w serwisie YouTube (SUBSKRYBUJ).


Sponsor strategiczny Akademii Widzewa

Najnowsza Galeria

Widzew Łódź - Orzeł Parzęczew 02.05.2021

Widzew Łódź - Orzeł Parzęczew 02.05.2021

Tabela rozgrywek

4 Górnik Łęczna 48
5 ŁKS Łódź 47
6 Arka Gdynia 46
7 Widzew Łódź 40
8 Miedź Legnica 40
9 Odra Opole 39
10 Sandecja Nowy Sącz 37
Pełna tabela