Aktualności

Mecz z Pogonią w WidzewTV i Widzew.FM

Pierwszy występ czerwono-biało-czerwonych pod wodzą Enkeleida Dobiego będzie można śledzić na żywo w widzewskich mediach klubowych.

W sobotę 8 sierpnia albański szkoleniowiec zadebiutuje na trenerskiej ławce Widzewa Łódź. Spotkanie to będzie ważne nie tylko dla niego, ale też dla wszystkich znajdujących się w kadrze zawodników walczących o miejsce w pierwszym składzie beniaminka Fortuna 1 Ligi. O swoją przyszłość zagrają też piłkarze od kilku dni testowani przez sztab trenerski Enkeleida Dobiego. Czy premierowy w nowym sezonie sparing będzie dla nich przepustką do podpisania umowy z klubem z al. Piłsudskiego 138?

Transmisję live z meczu towarzyskiego Widzewa z Pogonią Grodzisk Mazowiecki przeprowadzi WidzewTV, a skomentują go Dariusz Postolski i Arkadiusz Stolarek. Dostęp do transmisji na żywo w uzyskać będzie można za pośrednictwem strony https://tv.widzew.com/ i aplikacji mobilnej Widzew Łódź. Koszt transmisji wynosi 1 punkt (CENNIK).

Ścieżka audio transmisji dostępna będzie również w radiu Widzew.FM, a usłyszeć będzie ją można za pośrednictwem odtwarzacza na widzew.com i w widzewskiej aplikacji.

***

Widzew Łódź - Pogoń Grodzisk Mazowiecki / sobota 8 sierpnia 2020 r., godzina 13:00


Sponsor strategiczny Akademii Widzewa

Najnowsza Galeria

GKS Jastrzębie - Widzew Łódź (WOKÓŁ MECZU) 25.09.2020

GKS Jastrzębie - Widzew Łódź (WOKÓŁ MECZU) 25.09.2020

Tabela rozgrywek

7 Radomiak Radom 6
8 Górnik Łęczna 6
9 Miedź Legnica 6
10 Widzew Łódź 6
11 Korona Kielce 5
12 Zagłębie Sosnowiec 3
13 Resovia 3
Pełna tabela