Aktualności

Mecz Widzewa z Górnikiem Łęczna w Telewizji Polskiej

Sobotnie spotkanie beniaminka rozgrywek ze spadkowiczem z pierwszej ligi pokaże TVP. Tradycyjnie już transmisja z domowego meczu Widzewa dostępna będzie również w WidzewTV.

8 września łodzianie podejmą Górnika Łęczna. Walczący o powrót do ekstraklasy klub z al. Piłsudskiego zmierzy się z ekipą, która nie tak dawno temu, bo jeszcze w sezonie 2016/2017, występowała w piłkarskiej elicie. Dwa kolejne spadki sprawiły, że łęcznianie wylądowali na trzecim szczeblu rozgrywkowym. Są jednak jednym z faworytów ligi i powinni liczyć się walce o awans, podobnie jak Widzew łódź. Czwarci w stawce gospodarze nad siódmym Górnikiem mają tylko dwa punkty przewagi, dlatego sobotni mecz może mieć duże znaczenie dla układu w górnej połowie tabeli.

W związku z tym klub ma dobrą wiadomość dla wszystkich kibiców, którzy 8 wrześnie nie będą mogli być na stadionie przy al. Piłsudskiego w Łodzi. Mecz Widzewa z Górnikiem transmitowany będzie bowiem przez Telewizję Publiczną: w kanałach otwartych oraz za pośrednictwem strony internetowej sport.tvp.pl. Komentować to spotkanie w TVP będą Mikołaj Madej i w ramach wypożyczenia z WidzewTV Dariusz Postolski.

Nie oznacza to jednak, że klubowa telewizja nie przeprowadzi transmisji z sobotniego meczu. Wręcz przeciwnie, ekipa WidzewTV jest gotowa do działania i pewna, że Arkadiusz Stolarek zadba o odpowiedni komentarz do rywalizacji mających ekstraklasową przeszłość i aspiracje klubów. Gwarantujemy jakość w HD i obraz z czterech kamer, a oprócz tego wiele ciekawych rozmów, informacji i prawdziwych sportowych emocji. Bądźcie z nami!

***

Widzew Łódź - Górnik Łęczna / sobota 8 września 2018 r., godz. 19:10


Sponsor strategiczny Akademii Widzewa

Najnowsza Galeria

Resovia Rzeszów - Widzew Łódź 09.05.2021

Resovia Rzeszów - Widzew Łódź 09.05.2021

Tabela rozgrywek

7 Miedź Legnica 43
8 Odra Opole 42
9 Sandecja Nowy Sącz 40
10 Widzew Łódź 40
11 Chrobry Głogów 39
12 Korona Kielce 35
13 Puszcza Niepołomice 34
Pełna tabela