Aktualności

Mecz Widzewa na żywo w TVP i na Widzew TV

Spotkanie Widzewa z Polonią będzie można obejrzeć na lokalnych kanałach TVP 3, w TVP Sport i w tvp.sport.pl. Transmisje wraz ze studiem meczowym przeprowadzi też Widzew TV.

Drugi raz w tym sezonie Telewizja Polska przeprowadzi transmisje z meczu w Sercu Łodzi. Wiosną pokazała na żywo spotkanie z rezerwami Legii. Według danych TVP pierwszą połowę transmitowanego w ogólnopolskich kanałach TVP oraz na tvp.sport.pl spotkania Widzew - Legia II obejrzało 517 254 widzów, zaś drugą połowę - 534 925 osób (zasięg skumulowany).

Teraz TVP pokaże spotkanie z Polonią. Z tej okazji Widzew TV zgodził się na wypożyczenie naszego komentatora Arkadiusza Stolarka, który będzie komentatorem razem z Mikołajem Madejem.

Zgodnie też z oczekiwaniami kibiców przeprowadzimy własną transmisję na kanale you tube. Około godz. 17.15 rozpoczniemy studio meczowe. Transmisja będzie bezpłatna.

W najnowszym raporcie Sotrendera dotyczący klubów sportowych Widzew TV zajmuje trzecie miejsce. Materiały klubowej TV zostały odtworzone w kwietniu ponad 316 tys. razy! To przyrost o 8 proc. w porównaniu z marcem. W badaniu tylko dwie klubowe telewizje zanotowały lepszą oglądalność. Do Lecha Poznań strata była jednak minimalna.

Na świetny wynik Widzew TV złożyły się transmisje spotkań drużyny ze studiem przedmeczowym, wywiady, reportaże z widzewskich wydarzeń, skróty spotkań i bramki. Ostatnie spotkania Widzewa były pokazywane z aż pięciu kamer.


Sponsor strategiczny Akademii Widzewa

Najnowsza Galeria

Widzew II Łódź - Włókniarz Pabianice 18.05.2019

Widzew II Łódź - Włókniarz Pabianice 18.05.2019

Tabela rozgrywek

1 Radomiak Radom 59
2 Olimpia Grudziądz 59
3 GKS Bełchatów 57
4 Elana Toruń 56
5 Widzew Łódź 55
6 Pogoń Siedlce 48
7 Stal Stalowa Wola 48
Pełna tabela