Aktualności

Mecz GKS-u Jastrzębie z Widzewem Łódź oficjalnie imprezą masową

Widzew dopełnił wszelkich formalności, by piątkowy mecz z GKS-em Jastrzębie został zorganizowany w formie imprezy masowej. W związku z tym na stadionie obejrzeć będzie go mogło około 9 tysięcy kibiców.

Jak już wcześniej informowaliśmy, spotkanie piątej kolejki rozgrywek Fortuna 1 Ligi, mimo że formalnie, zgodnie z terminarzem, jego gospodarzem będzie GKS Jastrzębie, odbędzie się w Łodzi, a w pełni zorganizuje je Widzew Łódź.

Mimo braku czasu na procedowanie w normalnym trybie wniosku o organizację tego meczu w formie imprezy masowej, Widzew Łódź dołożył wszelkich starań, by w dopuszczalnym ustawowo w wyjątkowych okolicznościach nadzwyczajnym trybie 14-dniowym mecz z GKS-em uzyskał odpowiednie zgody. Tak też się stało, dzięki czemu na obiekt przy al. Piłsudskiego 138 w piątek wejść będzie mogło około 9 tysięcy fanów, w tym kibice GKS-u Jastrzębie.

***

Przypominamy, że trwa internetowa sprzedaż biletów na ten mecz, ponieważ jako formalnie wyjazdowy nie jest on objęty karnetem na mecze domowe Widzewa w sezonie 2020/2021. Bilety nabywać można za pośrednictwem strony: https://widzew.com/web/bilety/.

Klub przygotował na tę okazję specjalną promocję, na podstawie której każdy posiadacz karnetu na mecze domowe Widzewa w sezonie 2020/2021 będzie mógł do biletu kupionego dla siebie dokupić dodatkowy bilet, za pół ceny, dla osoby, która nigdy nie była jeszcze na oficjalnym meczu Widzewa (jej PESEL nie figuruje w biletowo-karnetowej bazie danych).

Co ważne, posiadacz karnetu może dokupić do swojego biletu dowolną liczbę tańszych biletów (przy założeniu spełnienia warunków promocji). Wyjątkiem są wejściówki VIP, do których możliwe jest dokupienie jednego biletu za pół ceny. Promocja dostępna jest za pośrednictwem widzew.com (z przyczyn technicznych w aplikacji mobilnej możliwy jest zakup biletu, ale bez dodatkowych wejściówek w obniżonych cenach).

Do zobaczenia na pierwszym takim wyjeździe, w naszym wspaniałym Sercu Łodzi!


Sponsor strategiczny Akademii Widzewa

Najnowsza Galeria

Resovia Rzeszów - Widzew Łódź 09.05.2021

Resovia Rzeszów - Widzew Łódź 09.05.2021

Tabela rozgrywek

7 Miedź Legnica 43
8 Odra Opole 42
9 Sandecja Nowy Sącz 40
10 Widzew Łódź 40
11 Chrobry Głogów 39
12 Korona Kielce 35
13 Puszcza Niepołomice 34
Pełna tabela