Aktualności

Maxbud Noveo oraz Apteka Omega Śmigielscy kontynuują współpracę z Widzewem

Kolejne firmy decydują się pozostać na dłużej z Widzewem Łódź! Tym razem mowa o Maxbud Noveo oraz Aptece Omega Śmigielscy. Dziękujemy!

Maxbud Noveo jest firmą deweloperską, posiadającą wieloletnie doświadczenie w realizacji budynków wielorodzinnych oraz jednorodzinnych w zabudowie szeregowej. Ważnymi wartościami przedsiębiorstwa są nowoczesność i funkcjonalność podejmowanych inwestycji. Maxbud Noveo oferuje możliwość wykończenia mieszkań według własnego pomysłu lub projektu opracowanego przez współpracujących z firmą sprawdzonych projektantów i rzetelnych ekip wykończeniowych. Szczegóły oferty tego partnera RTS-u Widzewa Łódź znajdą Państwo pod adresem www.maxbudnoveo.pl.

Drugim ze wspomnianych partnerów jest Apteka Omega Śmigielscy sp. j., która działa na rynku medycznym od 1994 roku. Przez lata firma dążyła do stworzenia profesjonalnych portali dedykowanych zdrowiu oraz połączenia zawartych na nich treści merytorycznych z możliwością zakupu produktów. Wynikiem tych starań jest powstanie aptek internetowych: www.kosmetykizapteki.com, www.aptekazdrowychwlosow.pl, www.apteka-maluszka.pl i www.wstronezdrowia.pl, a także www.sklepmedyczny24.eu. Logo ostatniej z wymienionych aptek eksponowane jest na oficjalnej stronie klubu.

Serdecznie dziękujemy przedstawicielom obu firm za wsparcie, jakiego udzielają Widzewowi. Życzymy jednocześnie niezapomnianych przeżyć z łódzkim zespołem, których zwieńczeniem będzie w bliższej perspektywie radość z awansu do II ligi, a w dalszej - walka na krajowych i europejskich szczytach.

***

Pozostałych zainteresowanych przedłużeniem istniejącej bądź nawiązaniem nowej współpracy partnerskiej z Klubem zapraszamy do kontaktu z kierownikiem ds. pozyskiwania sponsorów Łukaszem Koleckim (tel. +48 501 739 282, mail: lukasz.kolecki@widzew.com).


Sponsor strategiczny Akademii Widzewa

Najnowsza Galeria

Widzew Łódź - Ingulec Petrowe 18.02.2020

Widzew Łódź - Ingulec Petrowe 18.02.2020

Tabela rozgrywek

1 Widzew Łódź 43
2 Górnik Łęczna 42
3 GKS Katowice 40
4 Resovia 38
5 Olimpia Elbląg 32
6 Stal Rzeszów 30
7 Bytovia Bytów 29
Pełna tabela