Aktualności

Mattia Montini i ET Promo wsparli Zosię Bigos

Mattia Montini - najlepszy zdaniem kibiców zawodnik ostatniego meczu domowego Widzewa Łódź przeciw GKS-owi 1962 Jastrzębie - przekazał 1000 zł nagrody, ufundowanej przez firmę ET Promo, na rzecz chorującej na SMA Zosi Bigos.

5-miesięczna Zosia Bigos z Tomaszowa Mazowieckiego walczy z rdzeniowym zanikiem mięśni (SMA). Jedyną szansą na wyzdrowienie jest dla dziewczynki jednorazowa terapia genowa, zwana również najdroższym lekiem świata. Koszt terapii to 9 mln zł.

W pomoc dziewczynce aktywnie zaangażowało się widzewskie środowisko. 1000 zł nagrody za zdobycie tytułu "zawodnika meczu" w spotkaniu z Chrobrym Głogów przekazał Zosi pomocnik Widzewa Łódź - Dominik Kun. Na licytację charytatywną trafiła koszulka Widzewa, a przed meczem ligowym z GKS-em Katowice zbiórkę na rzecz dziewczynki prowadzili kibice czerwono-biało-czerwonych. Wówczas udało się zebrać blisko 7 tys. zł.

Zegar niestety tyka - dla zdrowia Zosi najlepiej byłoby, gdyby rozpoczęła terapię jeszcze w październiku, a na koncie brakuje prawie 3 mln zł. Na przekazanie kolejnego 1000 zł - ufundowanego przez firmę ET Promo - zdecydował się więc następny zawodnik Widzewa, napastnik Mattia Montini, który został przez kibiców wybrany najlepszym piłkarzem meczu z GKS-em 1962 Jastrzębie.

W imieniu całego Klubu apelujemy o dalszą pomoc dla Zosi - wpłat dokonywać można POPRZEZ PORTAL SIEPOMAGA. Z góry dziękujemy!

W sezonie 2021/2022 kibice Widzewa Łódź po każdym meczu domowym poprzez głosowanie w aplikacji mobilnej wybierają najlepszego zawodnika spotkania. Sponsorem plebiscytu jest firma ET Promo, która od kilku lat wspiera Widzew Łódź. ET Promo w sposób kompleksowy zajmuje się pakowaniem produktów spożywczych oraz przemysłowych, zgodnie z hasłem "od projektu do gotowego produktu". Dzięki wsparciu firmy, zwycięzca każdego plebiscytu otrzymuje pamiątkową statuetkę, a także bon o wartości 1000 złotych do przekazania na cele charytatywne.


Sponsor strategiczny Akademii Widzewa

Najnowsza Galeria

Konferencja DiMedical

Konferencja DiMedical

Tabela rozgrywek

1 Miedź Legnica 44
2 Widzew Łódź 39
3 Korona Kielce 32
4 Podbeskidzie Bielsko-Biała 32
5 Sandecja Nowy Sącz 31
6 GKS Tychy 30
7 Chrobry Głogów 29
Pełna tabela