Aktualności

Masz karnet? Bądź z drużyną na meczu ze Stalą

Tylko do końca dnia w poniedziałek 13 lipca posiadacze karnetów mogą potwierdzić obecność na środowym spotkaniu ligowym ze Stalą Stalowa Wola.

Już ponad 2,5 tysiąca kibiców Widzewa z karnetami na rundę wiosenną sezonu 2019/2020 zdecydowało się wziąć udział w środowym meczu 32. kolejki rozgrywek drugiej ligi ze Stalą Stalowa Wola. Zapisać się na udział w tym spotkaniu na podstawie abonamentu można jedynie w poniedziałek 13 lipca do końca dnia, czyli do godziny 23:59.

Widzew Łódź jest obecnie wiceliderem tabeli drugiej ligi i do prowadzącego Górnika Łęczna traci zaledwie dwa oczka. Ma też jeden punkt przewagi nad trzecim w stawce GKS-em Katowice. W związku z tym mecz ze Stalą Stalowa Wola będzie miał olbrzymie znaczenie dla końcowego układu tabeli. Dlatego bardzo ważne w środę będzie wsparcie kibiców, które już wielokrotnie pomagało widzewiakom w Sercu Łodzi sięgać po ważne trzy punkty.

Zachęcamy kibiców do udziału w tym meczu. Żeby móc obejrzeć na żywo spotkanie ze Stalą Stalowa Wola posiadacz karnetu musi podać swoje dane kontaktowe i karnetowe na stronie: https://widzew.com/web/bilety/rezerwacja-covid. Przypominamy jednocześnie, że na najbliższy mecz zapisać mogą się również kibice, którzy korzystali już z wejściówek karnetowych przy okazji meczów z Lechem II Poznań i Elaną Toruń. Istnieje też możliwość przepisania biletu przysługującego na karnet przez jednego posiadacza abonamentu innemu. (ZASADY ZAPISÓW NA MECZ - SZCZEGÓŁY).

Do zobaczenia w środę 15 lipca w Sercu Łodzi!

***

Widzew Łódź - Stal Stalowa Wola / środa 15 lipca 2020 roku, godz. 19:10


Sponsor strategiczny Akademii Widzewa

Najnowsza Galeria

Górnik Łęczna - Widzew Łódź 17.10.2020

Górnik Łęczna - Widzew Łódź 17.10.2020

Tabela rozgrywek

6 GKS Tychy 14
7 Miedź Legnica 13
8 Puszcza Niepołomice 11
9 Widzew Łódź 11
10 Radomiak Radom 10
11 Stomil Olsztyn 10
12 Korona Kielce 9
Pełna tabela