Aktualności

Martyna Pajączek: Współpraca z OSK przynosi wiele ciekawych inicjatyw

Przewodnim tematem 55. odcinka programu #Piłsudskiego138 była umowa sponsorska pomiędzy Widzewem Łódź a OSK "Tylko Widzew”.

Przypomnijmy, że Ogólnopolskie Stowarzyszenie Kibiców "Tylko Widzew" zarządza projektem Wielkiej Orkiestry Widzewskiej Pomocy, która ma na celu wsparcie klubowej Akademii i opiera się o dobrowolne wpłaty fanów Widzewa. O współpracy pomiędzy podmiotami opowiedzieli goście Łukasza Czuku w najnowszej odsłonie programu #Piłsudskiego138: prezes klubu Martyna Pajączek, dyrektor Akademii Widzewa Maciej Szymański, a także przedstawiciele partnera i sponsora klubu, czyli OSK "Tylko Widzew" - Marcin Lefik i Magdalena Kołecka.

Przy okazji wyjątkowego spotkaniu w studiu WidzewTV rezes Martyna Pajączek chwaliła współpracę z kibicami. - Przez rok pracowaliśmy z WOWP doskonale i postanowiliśmy to kontynuować. Teraz umowy są już podpisane i będziemy dalej razem działać na rzecz klubowej Akademii. Takie oddolne inicjatywy świadczą o tym, że ludziom zależy na klubie. Chwalimy sobie współpracę z OSK "Tylko Widzew", które prowadzi wiele ciekawych akji dla najmłodszych fanów, takich jak widzewskie Mikołajki, czy ślubowanie pierwszoklasistów na stadionie - mówiła szefowa klubu.

Od początku funkcjonowania Wielkiej Orkiestry Widzewskiej Pomocy na jej koncie fani zgromadzili już prawie milion złotych. To bardzo pokaźna wartość, ale nie tylko ona jest uwagi. - Kwota, która zasila klub to jedno, ale warto też spojrzeć na to, ile osób wpłaca na WOWP. To są ludzie z różnych zakątków nie tylko Polski, ale i świata. Wpłacają dowolne kwoty, takie, jakie mogą, jakie uznają za odpowiednie, wielu z nich robi to co miesiąc, tworząc Klub "1910". Miałam okazję poznać jego członków i było to bardzo sympatyczne spotkanie. Bardzo dziękuję wszystkim za wpłaty i realizowane w ten sposób wsparcie. Cieszę się, że kibice przykładają wagę do rozwoju klubu, a zwłaszcza jego Akademii - dodała prezes.

W trakcie trwania programu kibice mieli możliwość zadawania pytań oraz zapoznania się ze szczegółami akcji OSK oraz WOWP. Zachęcamy do obejrzenia całego zapisu 55. odcinka magazynu #Piłsudskiego138, który dostępny jest poniżej:


Sponsor strategiczny Akademii Widzewa

Najnowsza Galeria

Widzew Łódź - PSV Łódź (U16) 15.05.2021

Widzew Łódź - PSV Łódź (U16) 15.05.2021

Tabela rozgrywek

7 Miedź Legnica 43
8 Odra Opole 42
9 Sandecja Nowy Sącz 40
10 Widzew Łódź 40
11 Chrobry Głogów 39
12 Korona Kielce 35
13 Puszcza Niepołomice 34
Pełna tabela