Aktualności

Marka Widzewa wciąż przyciąga

Euzebiusz Smolarek, Jerzy Dudek, Jacek Krzynówek, Marcin Feddek, siostry ADiHD - to tylko część znanych osobistości, które w 2017 roku odwiedziły nowy stadion Widzewa.

Pierwszą okazją do wizyty na nowym stadionie przy al. Piłsudskiego 138 był oczywiście mecz otwarcia z Motorem Lubawa. Pojawiło się na nim szerokie grono byłych piłkarzy Widzewa, na czele ze Zbigniewem Bońkiem oraz Józefem Młynarczykiem. Wśród gości honorowych znalazła się też wdowa po śp. Ludwiku Sobolewskim - Janina Sobolewska. W poprzednim i obecnym sezonie zmagania swoich młodszych kolegów na żywo obejrzeli również m.in. Wiesław Chodakowski, Zdzisław Kostrzewiński, Andrzej Możejko, Tadeusz Gapiński, Wiesław Wraga, Krzysztof Kamiński, Piotr Szarpak, Andrzej Pyrdoł i Marcin Zając

W czerwcu 2017 r. - przed meczem z Sokołem KONSPORT Aleksandrów Łódzki - oficjalnie otwarta została ul. Włodzimierza Smolarka. Na uroczystości tej nie mogło zabraknąć oczywiście syna legendarnego widzewiaka - Euzebiusza, a także jego żony Moniki Smolarek. Oboje obejrzeli spotkanie z Sokołem z trybun Serca Łodzi.

W listopadzie, przy okazji meczu z ŁKS-em Łomża, do Łodzi przyjechał były bramkarz Liverpoolu oraz reprezentacji Polski - Jerzy Dudek, który na stadionie Widzewa nagrywał film reklamowy. Atmosfera w Sercu Łodzi zrobiła na nim duże wrażenie. - Na tym stadionie dzieją się rzeczy niesamowite. Tylko w Anglii spotkałem się z sytuacją, że na czwartym poziomie rozgrywkowym na trybuny przychodzi komplet kilkunastu tysięcy widzów. Wspaniały przykład lokalnego patriotyzmu. Widzew to wciąż firma - mówił w rozmowie z WidzewTV. Co ciekawe, na jeden z ligowych meczów przy al. Piłsudskiego przyjechał kolega Jerzego Dudka z reprezentacji Polski - Jacek Krzynówek.

Spotkania Widzewa w 2017 r. z trybun Serca Łodzi oglądali również m.in. znani dziennikarze sportowi Marcin Feddek i Michał Pol, miss Polonia 2017 Agata Biernat oraz trenerki fitness Ilona i Milena Krawczyńskie, znane jako siostry ADiHD.


Sponsor strategiczny Akademii Widzewa

Najnowsza Galeria

Trening 28.02.2020

Trening 28.02.2020

Tabela rozgrywek

1 Widzew Łódź 43
2 Górnik Łęczna 42
3 GKS Katowice 40
4 Resovia 38
5 Olimpia Elbląg 32
6 Stal Rzeszów 30
7 Bytovia Bytów 29
Pełna tabela