Aktualności

Marcin Robak w 40. odcinku programu #Piłsudskiego138

Kapitan Widzewa będzie gościem jubileuszowego odcinka autorskiej produkcji WidzewTV. Program poświęcony będzie między innymi udziałowi jego drużyny w rozgrywkach Totolotek Pucharu Polski.

Marcin Robak wrócił do Widzewa po 9 latach gry w ekstraklasie i za granicą, by pomóc klubowi wrócić do piłkarskiej elity. W pierwszych 8 kolejkach zdobył dla łodzian 6 bramek i stanowi ważny punkt zespołu na boisku, a także poza nim, co podkreśla szkoleniowiec czerwono-biało-czerwonych Marcin Kaczmarek.

W kolejnym odcinku #Piłsudskiego138 Robak rozmawiać będzie z prowadzącym program Arkadiuszem Stolarkiem między innymi o sytuacji bieżącej drużyny, ale też o nadchodzącym meczu w Totolotek Pucharze Polski. Widzew w 1/32 finału rozgrywek zmierzy się z poprzednim klubem swojego kapitana - Śląskiem Wrocław, obecnie liderem ekstraklasy. 36-letni snajper odpowie również na pytania kibiców, które zgłaszać będzie można w trakcie trwania prowadzonej na żywo transmisji.

Realizowany przez klubową telewizję program #Piłsudskiego138 to jednak nie tylko rozmowy z zaproszonymi gośćmi. To również wiele ekskluzywnych materiałów, których nie zabraknie również w 40. odcinku produkcji. Dowiecie się dzięki nim o nowych inicjatywach, w które angażuje się klub z al. Piłsudskiego 138.

Zachęcamy do oglądania bezpłatnej transmisji na kanale WidzewTV w serwisie YouTube oraz na oficjalnym profilu klubu w serwisie Facebook, a także do uczestnictwa w interaktywnej dyskusji. Widzimy się w czwartek 12 września punktualnie o 19:10!


Sponsor strategiczny Akademii Widzewa

Najnowsza Galeria

Trening przy ul. Małachowskiego 19.09.2019

Trening przy ul. Małachowskiego 19.09.2019

Tabela rozgrywek

4 Znicz Pruszków 16
5 Stal Rzeszów 16
6 Bytovia Bytów 15
7 Widzew Łódź 15
8 Olimpia Elbląg 15
9 Błękitni Stargard 15
10 GKS Katowice 14
Pełna tabela