Aktualności

Marcin Robak i Bogdan Jóźwiak w "Widzewskim poranku" w Widzew.FM

Kapitan pierwszej drużyny Widzewa i trener jego najbliższego ligowego rywala będą gości Marcina Tarocińskiego w wtorkowej audycji porannej w Widzew.FM.

Bogdan Jóźwiak to nie tylko aktualny trener Legionovii Legionowo, czyli dużyny, z którą w sobotę zmierzą się czerwono-biało-czerwoni. To również były piłkarz Widzewa, w przeszłości także szkoleniowiec ligowych rywali łodzian - Pelikana Łowicz i Lechii Tomaszów Mazowiecki. Tematów do rozmowy z nim we wtorkowym "Widzewskim poranku" będzie więc na pewno sporo.

Marcin Tarociński będzie miał o czym rozmawiać także z kapitanem Widzewa - Marcinem Robakiem, który nie może być zadowolony z postawy drużyny po wznowieniu rozgrywek. Jak piłkarze zareagowali na remis ze Stalą w Rzeszowie i na czym skupiają się w trakcie przygotowań do kolejnego spotkania? Warto słuchać porannej audycji, żeby poznać odpowiedzi na te i wiele innych pytań "Tarota".

W "Widzewskim poranku" nie zabraknie również "Widzewskiej kartki z kalendarza" i przeglądu oficjalnych mediów klubowych. Na premierowę audycji na żywo zapraszamy we wtorek o 9:00, a odsłuchać będzie jej można ponownie o 13:00 i 16:00. Tymczasem już o 18:00 pierwszą w tym tygodniu "Popołudniówkę" poprowadzi Arkadiusz Stolarek.


Sponsor strategiczny Akademii Widzewa

Najnowsza Galeria

Górnik Łęczna - Widzew Łódź 17.10.2020

Górnik Łęczna - Widzew Łódź 17.10.2020

Tabela rozgrywek

6 GKS Tychy 14
7 Miedź Legnica 13
8 Puszcza Niepołomice 11
9 Widzew Łódź 11
10 Radomiak Radom 10
11 Stomil Olsztyn 10
12 Korona Kielce 9
Pełna tabela