Aktualności

Marcin Płuska gościem w studiu WidzewTV po meczu z Miedzią

W piątek punktualnie o godz. 17:00 rozpocznie się przedmeczowe studio telewizyjne przed spotkaniem Widzew Łódź - Miedź Legnica.

W studiu nie zabraknie tradycyjnych materiałów wideo z treningu pierwszej drużyny oraz analiz. Transmisja na kanale WidzewTV.

Kibice będą mogli posłuchać relacji z piątkowego spotkania z Miedzią w radiu Widzew.FM, a za sprawozdanie będzie odpowiadać duet "PoStolar", czyli Dariusz Postolski i Arkadiusz Stolarek. Zachęcamy do słuchania za pośrednictwem oficjalnej strony klubu, na kanale WidzewTV na YouTube, na stronie Widzew.FM oraz w aplikacji mobilnej.

Po końcowym gwizdku odbędzie się konferencja prasowa z udziałem trenerów i piłkarzy obu zawodników, połączona z analizą spotkania, ponownie na kanale WidzewTV. Do tradycyjnego duetu prowadzących - Arkadiusza Stolarka i Andrzeja Rybskiego - dołączy Marcin Płuska, były trener Widzewa Łódź i Miedzi II Legnica.

***

Widzew Łódź - Miedź Legnica, piątek 30 kwietnia, godz. 17:40 / studio przedmeczowe: WidzewTV, transmisja radiowa: Widzew.FM, transmisja telewizyjna: Polsat Sport.


Sponsor strategiczny Akademii Widzewa

Najnowsza Galeria

Widzew Łódź - Orzeł Parzęczew 02.05.2021

Widzew Łódź - Orzeł Parzęczew 02.05.2021

Tabela rozgrywek

4 Górnik Łęczna 48
5 ŁKS Łódź 47
6 Arka Gdynia 46
7 Widzew Łódź 40
8 Miedź Legnica 40
9 Odra Opole 39
10 Sandecja Nowy Sącz 37
Pełna tabela