Aktualności

Marcin Pieńkowski: Jestem zadowolony z pracy, jaką wykonałem

W meczu ze Stomilem młody zawodnik Widzewa strzelił bramkę i wywalczył rzut karny, jednak - jak podkreślił - nie jest to maksimum jego możliwości.

Marcin Pieńkowski bez wątpienia może zaliczyć sobotni sparing do udanych. W 53. minucie niespełna 21-letni zawodnik ładnym strzałem głową pokonał bramkarza Stomilu Olsztyn, a kilka minut później wywalczył rzut karny. Mimo to, po meczu zachowywał spokój. - To nie było jeszcze 100% tego, co potrafię, ale na pewno czułem się dziś lepiej niż w środę podczas meczu z Wartą Poznań. Nie bez znaczenia była też lepiej przygotowana płyta, na której można było pograć w piłkę - powiedział tuż po końcowym gwizdku.

Młody zawodnik Widzewa podkreślił też, że choć czuje trudy treningów w Uniejowie, to jest pewien, że przyniesie to efekty podczas spotkań ligowych. - Obóz był ciężki, ale jestem bardzo zadowolony z pracy, jaką tu wykonałem. Oczywiście nikt nie spocznie teraz na laurach. Musimy zrobić wszystko, by w optymalnej formie wejść w rundę wiosenną - dodał.


Sponsor strategiczny Akademii Widzewa

Najnowsza Galeria

Widzewska choinka 07.12.2019

Widzewska choinka 07.12.2019

Tabela rozgrywek

1 Widzew Łódź 43
2 Górnik Łęczna 42
3 GKS Katowice 40
4 Resovia 38
5 Olimpia Elbląg 32
6 Stal Rzeszów 30
7 Bytovia Bytów 29
Pełna tabela