Aktualności

Marcin Pieńkowski: Jestem zadowolony z pracy, jaką wykonałem

W meczu ze Stomilem młody zawodnik Widzewa strzelił bramkę i wywalczył rzut karny, jednak - jak podkreślił - nie jest to maksimum jego możliwości.

Marcin Pieńkowski bez wątpienia może zaliczyć sobotni sparing do udanych. W 53. minucie niespełna 21-letni zawodnik ładnym strzałem głową pokonał bramkarza Stomilu Olsztyn, a kilka minut później wywalczył rzut karny. Mimo to, po meczu zachowywał spokój. - To nie było jeszcze 100% tego, co potrafię, ale na pewno czułem się dziś lepiej niż w środę podczas meczu z Wartą Poznań. Nie bez znaczenia była też lepiej przygotowana płyta, na której można było pograć w piłkę - powiedział tuż po końcowym gwizdku.

Młody zawodnik Widzewa podkreślił też, że choć czuje trudy treningów w Uniejowie, to jest pewien, że przyniesie to efekty podczas spotkań ligowych. - Obóz był ciężki, ale jestem bardzo zadowolony z pracy, jaką tu wykonałem. Oczywiście nikt nie spocznie teraz na laurach. Musimy zrobić wszystko, by w optymalnej formie wejść w rundę wiosenną - dodał.


Sponsor strategiczny Akademii Widzewa

Najnowsza Galeria

Olimpia Elbląg - Widzew Łódź 17.08.2019

Olimpia Elbląg - Widzew Łódź 17.08.2019

Tabela rozgrywek

4 Znicz Pruszków 9
5 Stal Rzeszów 9
6 Olimpia Elbląg 8
7 Widzew Łódź 7
8 GKS Katowice 6
9 Błękitni Stargard 6
10 Górnik Łęczna 5
Pełna tabela