Aktualności

Marcin Pieńkowski: Idziemy w dobrą stronę

Kolejnym ligowym rywalem Widzewa będzie Kaczkan Huragan Morąg. Łodzianie w sobotę zrobią wszystko co w ich mocy, żeby odnieść kolejne zwycięstwo w drodze po upragniony awans.

W sobotę piłkarze Widzewa Łódź rozegrają kolejne spotkanie ligowe. Ich rywalem będzie szósty w ligowej tabeli  Kaczkan Huragan Morąg. - W każdym spotkaniu, bez względu na rangę i klasę rywala, naszym priorytetem jest zdobycie kolejnych trzech punktów. Tym razem będzie podobnie. Wyjdziemy na plac gry, żeby dać z siebie maksimum i uszczęśliwić kibiców w Sercu Łodzi szóstą ligową wygraną z rzędu - zapowiada Marcin Pieńkowski.

Młody pomocnik nie ukrywa, że on i jego koledzy w przygotowaniach do meczu skupiają się przede wszystkim na swojej postawie. - Każda drużyna ma swoje słabe i mocne strony, również Huragan Morąg. My natomiast skupiamy się przede wszystkim na swojej postawie. Analizujemy naszą grę, wyciągamy wnioski z błędów i chcemy prezentować się coraz lepiej - przyznaje.

Podopieczni Franciszka Smudy kontynuują udaną serię zwycięstw w rozgrywkach ligowych. W sobotę staną przed szansą odniesienia szóstego triumfu z rzędu. - Zwycięstwa mobilizują. Każdy wygrany mecz wpływa na nas bardzo pozytywnie. Z meczu na mecz czujemy się coraz mocniejsi, widać również lepsze, wzajemne zrozumienie na placu gry. Myślę, że idziemy w dobrą stronę - podkreśla Pieńkowski.


Sponsor strategiczny Akademii Widzewa

Najnowsza Galeria

Wizyta SP 10 w Tomaszowie Mazowieckim

Wizyta SP 10 w Tomaszowie Mazowieckim

Tabela rozgrywek

1 Widzew Łódź 43
2 Górnik Łęczna 42
3 GKS Katowice 40
4 Resovia 38
5 Olimpia Elbląg 32
6 Stal Rzeszów 30
7 Bytovia Bytów 29
Pełna tabela