Aktualności

Marcin Pieńkowski: Idziemy w dobrą stronę

Kolejnym ligowym rywalem Widzewa będzie Kaczkan Huragan Morąg. Łodzianie w sobotę zrobią wszystko co w ich mocy, żeby odnieść kolejne zwycięstwo w drodze po upragniony awans.

W sobotę piłkarze Widzewa Łódź rozegrają kolejne spotkanie ligowe. Ich rywalem będzie szósty w ligowej tabeli  Kaczkan Huragan Morąg. - W każdym spotkaniu, bez względu na rangę i klasę rywala, naszym priorytetem jest zdobycie kolejnych trzech punktów. Tym razem będzie podobnie. Wyjdziemy na plac gry, żeby dać z siebie maksimum i uszczęśliwić kibiców w Sercu Łodzi szóstą ligową wygraną z rzędu - zapowiada Marcin Pieńkowski.

Młody pomocnik nie ukrywa, że on i jego koledzy w przygotowaniach do meczu skupiają się przede wszystkim na swojej postawie. - Każda drużyna ma swoje słabe i mocne strony, również Huragan Morąg. My natomiast skupiamy się przede wszystkim na swojej postawie. Analizujemy naszą grę, wyciągamy wnioski z błędów i chcemy prezentować się coraz lepiej - przyznaje.

Podopieczni Franciszka Smudy kontynuują udaną serię zwycięstw w rozgrywkach ligowych. W sobotę staną przed szansą odniesienia szóstego triumfu z rzędu. - Zwycięstwa mobilizują. Każdy wygrany mecz wpływa na nas bardzo pozytywnie. Z meczu na mecz czujemy się coraz mocniejsi, widać również lepsze, wzajemne zrozumienie na placu gry. Myślę, że idziemy w dobrą stronę - podkreśla Pieńkowski.


Sponsor strategiczny Akademii Widzewa

Najnowsza Galeria

Trening wieczorny 17.10.2019

Trening wieczorny 17.10.2019

Tabela rozgrywek

1 Resovia 27
2 Widzew Łódź 27
3 GKS Katowice 26
4 Górnik Łęczna 24
5 Olimpia Elbląg 21
6 Bytovia Bytów 21
7 Stal Rzeszów 21
Pełna tabela