Aktualności

Marcin Nowak: To jest gra błędów

Obrońca RTS Widzew Łódź przyznaje, że mecz z Motorem Lubawa nie do końca układał się po myśli gospodarzy. Cieszy się jednak z kolejnego zwycięstwa ligowego i zrealizowania założonego celu.

Marcin Nowak w sobotnim meczu zagrał od pierwszych minut i choć łódzka defensywa ustrzegła się większych błędów, on sam dostrzega kilka mankamentów w grze całego zespołu: - Mieliśmy w pierwszej połowie naprawdę dobre sytuacje i gdybyśmy je wykorzystywali, to grałoby się nam wszystkim zupełnie inaczej. To jednobramkowe prowadzenie utrzymywało się zbyt długo. W pewnym momencie niecelne zagrania były wygwizdywane i to wprowadzało taką nerwowość w naszych poczynaniach. Zupełnie niepotrzebną nerwowość. Dobrze, że udało się na zakończenie strzelić tę drugą bramkę - tłumaczył tuż po meczu obrońca RTS Widzew Łódź.

Mimo, że goście z Lubawy są ligowym outsiderem, trudno było im odmówić woli walki: - Nasz przeciwnik też chciał coś ugrać. Nie przyjechał się bronić. Był bardzo zmobilizowany i ciągle walczył o swoje. To jest gra błędów, jedna głupia wrzutka i mogło się skończyć bardzo różnie. Najważniejsze, że ostatecznie daliśmy radę. Jestem zadowolony. Wygraliśmy mecz, zainkasowaliśmy kolejny komplet punktów, więc wszyscy powinniśmy być szczęśliwi. Jak będziemy systematycznie wygrywać to za jakiś czas może się okazać, że dogonimy czołówkę i powalczymy o awans. Za tydzień gramy z Pelikanem, jeśli znowu wygramy, to cel będzie zrealizowany. Oczywiście, że chcielibyśmy szybciej zapewnić sobie zwycięstwo, strzelać efektowane bramki, ale czasami jest po prostu trudno - mówił Nowak.


Sponsor strategiczny Akademii Widzewa

Najnowsza Galeria

Poniedziałkowe zajęcia 20.01.2020

Poniedziałkowe zajęcia 20.01.2020

Tabela rozgrywek

1 Widzew Łódź 43
2 Górnik Łęczna 42
3 GKS Katowice 40
4 Resovia 38
5 Olimpia Elbląg 32
6 Stal Rzeszów 30
7 Bytovia Bytów 29
Pełna tabela