Aktualności

Marcin Nowak: Czujemy sportową złość

Marcin Nowak w 18. minucie pięknym strzałem głową otworzył wynik meczu z Sokołem Ostróda. Po spotkaniu obrońca łodzian nie krył jednak swojego niezadowolenia z końcowego rezultatu.

Po pauzie spowodowanej nadmiarem żółtych kartek w poprzednim meczu ligowym z Finishparkietem, Marcin Nowak wrócił do wyjściowej jedenastki Widzewa i w 18. minucie otworzył wynik pojedynku w Ostródzie. - W perspektywie całego spotkania byliśmy zespołem lepszym. Wydawało się, że kontrolujemy przebieg gry, mieliśmy naprawdę sporo sytuacji bramkowych, a wyrównujący gol dla Sokoła z 90. minuty niestety nieco zamazuje ten obraz. Nie możemy więc mieć powodów do radości - mówił po spotkaniu obrońca Widzewa.

Pomimo remisu, który trudno uznać za zadowalający rezultat, gra podopiecznych trenera Przemysława Cecherza wyglądała o wiele lepiej, niż chociażby w poprzednim meczu wyjazdowym z MKS-em Ełk. - Ostróda to bez wątpienia solidny zespół, ale ich ustawienie i sposób gry sprawiały, że kilka razy wyszliśmy z kontrami w przewadze dwóch-trzech zawodników. Szkoda, że nie udało się ich wykorzystać - dodał.

Doświadczony obrońca RTS-u zapowiedział też, że zespół zrobi wszystko, aby godnie pożegnać się z kibicami w ostatnim meczu ligowym, który już 14 czerwca odbędzie się na stadionie przy al. Piłsudskiego 138. Rywalem Widzewa będzie w nim Sokół Konsport Aleksandrów Łódzki. - Czujemy sportową złość, będziemy chcieli za wszelką cenę zrehabilitować się przed naszymi kibicami i wywalczyć w środę komplet punktów na zakończenie sezonu - podsumował.


Sponsor strategiczny Akademii Widzewa

Najnowsza Galeria

Widzew Łódź - Garbarnia Kraków 14.09.2019

Widzew Łódź - Garbarnia Kraków 14.09.2019

Tabela rozgrywek

4 Znicz Pruszków 16
5 Stal Rzeszów 16
6 Bytovia Bytów 15
7 Widzew Łódź 15
8 Olimpia Elbląg 15
9 Błękitni Stargard 15
10 GKS Katowice 14
Pełna tabela