Aktualności

Marcin Nowak: Czujemy sportową złość

Marcin Nowak w 18. minucie pięknym strzałem głową otworzył wynik meczu z Sokołem Ostróda. Po spotkaniu obrońca łodzian nie krył jednak swojego niezadowolenia z końcowego rezultatu.

Po pauzie spowodowanej nadmiarem żółtych kartek w poprzednim meczu ligowym z Finishparkietem, Marcin Nowak wrócił do wyjściowej jedenastki Widzewa i w 18. minucie otworzył wynik pojedynku w Ostródzie. - W perspektywie całego spotkania byliśmy zespołem lepszym. Wydawało się, że kontrolujemy przebieg gry, mieliśmy naprawdę sporo sytuacji bramkowych, a wyrównujący gol dla Sokoła z 90. minuty niestety nieco zamazuje ten obraz. Nie możemy więc mieć powodów do radości - mówił po spotkaniu obrońca Widzewa.

Pomimo remisu, który trudno uznać za zadowalający rezultat, gra podopiecznych trenera Przemysława Cecherza wyglądała o wiele lepiej, niż chociażby w poprzednim meczu wyjazdowym z MKS-em Ełk. - Ostróda to bez wątpienia solidny zespół, ale ich ustawienie i sposób gry sprawiały, że kilka razy wyszliśmy z kontrami w przewadze dwóch-trzech zawodników. Szkoda, że nie udało się ich wykorzystać - dodał.

Doświadczony obrońca RTS-u zapowiedział też, że zespół zrobi wszystko, aby godnie pożegnać się z kibicami w ostatnim meczu ligowym, który już 14 czerwca odbędzie się na stadionie przy al. Piłsudskiego 138. Rywalem Widzewa będzie w nim Sokół Konsport Aleksandrów Łódzki. - Czujemy sportową złość, będziemy chcieli za wszelką cenę zrehabilitować się przed naszymi kibicami i wywalczyć w środę komplet punktów na zakończenie sezonu - podsumował.


Sponsor strategiczny Akademii Widzewa

Najnowsza Galeria

Slalomem na treningu 16.05.2018

Slalomem na treningu 16.05.2018

Tabela rozgrywek

1 Widzew Łódź 63
2 Lechia Tomaszów Mazowiecki 61
3 Polonia Warszawa 53
4 Sokół Aleksandrów Łódzki 53
5 Świt Nowy Dwór Mazowiecki 46
6 Kaczkan Huragan Morąg 45
7 Ursus Warszawa 44
Pełna tabela