Aktualności

Marcin Kozłowski: Zrobiliśmy zbyt mało, by wygrać

Po niedzielnym przegranym meczu w Ełku Marcin Kozłowski nie ukrywał, że dla drużyny porażka ta oznacza właściwie koniec marzeń o awansie. Jednocześnie, obrońca Widzewa dziękował kibicom za doping i wsparcie.

Marcin Kozłowski po porażce w Ełku z trudem komentował zarówno wynik, jak i grę całego zespołu. - Zawaliliśmy dziś sprawę. Doskonale wiedzieliśmy, że w każdym meczu gramy o życie i jakakolwiek porażka oznacza koniec marzeń o awansie. Zagraliśmy dziś bardzo słabo, oddaliśmy zaledwie jeden celny strzał na bramkę rywali. Zrobiliśmy zbyt mało, by wygrać - mówił po meczu obrońca Widzewa.

Kozłowski przyznał także, że stracona w końcówce spotkania bramka to efekt braku koncentracji. - Nie widziałem dokładnie, co zrobił w polu karnym Patryk Wolański, bo byłem już odwrócony do przodu. Sędzia gwizdnął jednak rzut wolny, my się kłóciliśmy, a Ełk strzelił nam gola… Możemy tylko przeprosić kibiców, bo jeżdżą za nami po całej Polsce i niesamowicie nas wspierają, a my dziś nie daliśmy im powodów do radości - dodał.

 

 


Sponsor strategiczny Akademii Widzewa

Najnowsza Galeria

Widzew Łódź - Górnik Łęczna 21.08.2019 (cz. III)

Widzew Łódź - Górnik Łęczna 21.08.2019 (cz. III)

Tabela rozgrywek

5 Garbarnia Kraków 10
6 Olimpia Elbląg 9
7 Błękitni Stargard 9
8 Widzew Łódź 8
9 GKS Katowice 7
10 Elana Toruń 7
11 Lech II Poznań 7
Pełna tabela