Aktualności

Marcin Kozłowski: Sytuacje bramkowe nie były dziełem przypadku

Piłkarze Widzewa Łódź odnieśli ósme sparingowe zwycięstwo w przerwie zimowej. Zdaniem Marcina Kozłowskiego zwycięstwo mogło być jednak bardziej okazałe.

Po raz pierwszy w zimowych sparingach widzewiacy nie zostali podzieleni na dwie jedenastki. Spotkanie z Bronią Radom rozpoczął wytypowany przez sztab szkoleniowy skład, w którym znaleźli się zawodnicy z obu delegowanych w poprzednich spotkaniach jedenastek. - Taka była decyzja trenera, żeby ta pierwsza jedenastka pograła dłużej. Niektórzy po sześćdziesiąt minut, inni jeszcze dłużej. Szkoda jedynie, że zwycięstwo ostatecznie było tylko jednobramkowe, bo sytuacji mieliśmy naprawdę dużo - powiedział po zakończeniu spotkania Marcin Kozłowski.

Obrońca Widzewa Łódź zaznacza jednak, że mimo braku skuteczności w postawie drużyny należy dostrzec również pozytywne i bardzo ważne aspekty. - Nie możemy też przesadnie narzekać, bo dochodziliśmy do sytuacji bramkowych. Nie było to dziełem przypadku, tylko efektem przemyślanych i składnych akcji. Było nawet kilka sytuacji sam na sam. Szkoda, że nic z tego nie wpadło. Jestem przekonany, że w lidze będzie dużo lepiej - zapewnił.

Kozłowski przyznał, że mimo lżejszych zajęć w ostatnich dniach widzewiacy odczuwają trudy tego okresu przygotowawczego. - Zmęczenie na pewno daje się we znaki, ale powoli schodzimy już z obciążeń. Teraz przed nami dwa dni wolnego, więc będzie dodatkowy czas na regenerację i odpoczynek - podsumował.


Sponsor strategiczny Akademii Widzewa

Najnowsza Galeria

Widzew Łódź - Górnik Łęczna 21.08.2019 (cz. III)

Widzew Łódź - Górnik Łęczna 21.08.2019 (cz. III)

Tabela rozgrywek

5 Garbarnia Kraków 10
6 Olimpia Elbląg 9
7 Błękitni Stargard 9
8 Widzew Łódź 8
9 GKS Katowice 7
10 Elana Toruń 7
11 Lech II Poznań 7
Pełna tabela