Aktualności

Marcin Kaczmarek we wtorkowym Widzewskim Poranku

Szkoleniowiec pierwszej drużyny czerwono-biało-czerwonych będzie jednym z gości porannej audycji w radiu Widzew.FM prowadzonej przez Marcina Tarocińskiego.

Widzewiacy mają za sobą udany tydzień, w trakcie którego wygrali dwa ważne mecze ligowe i umocnili się na szczycie tabeli II ligi. Ale przed nimi kolejne wymagające starcia ligowe - w tym w najbliższą niedzielę z Górnikiem w Polkowicach. Dla trenera Widzewa nadchodzące dni to konieczność podjęcia ważnych decyzji personalnych, ponieważ w kolejnym meczu, z powodu nadmiaru żółtych kartek, nie będą mogli wystąpić Kornel Kordas i kapitan drużyny - Marcin Robak. Jak na aktualną sytuację drużyny zapatruje się Marcin Kaczmarek? Tego dowiedzieć postara się już we wtorek od rana Marcin Tarociński na antenie Widzew.FM.

Prowadzący "Widzewski Poranek" porozmawia również z Markiem Kowalczukiem - dziennikarzem radiowym i telewizyjnym, który aktualnie należy do zespołu redakcji sportowej TVP3 Łódź, a w minioną niedzielę komentował dla Telewizji Polskiej spotkanie Widzewa z Lechem II Poznań. Oprócz niego gościem porannej audycji we wtorek będzie także Jarosław Batorski z Fan Klubu Widzewa z Tomaszowa Mazowieckiego. Temat rozmowy z nim będzie projekt "Od najmłodszych lat Razem Trenujemy Sport", przygotowany w ramach tomaszowskiego budżetu obywatelskiego. Jego realizacja z powodu koronawirusa wydłużyła się w czasie, ale jeszcze w tym roku powinna doczekać się szczęśliwego finału.

Kibice usłyszeć będą mogli również tradycyjne punkty programu, czyli "Widzewską kartkę z kalendarza" i przegląd oficjalnych mediów klubowych. Zaczynamy już o 9:00, a powtórki odsłuchać będzie można o 13:00 i 16:00. Z kolei już o 18:00 zapraszamy na premierową "Popołudniówkę" z Arkadiuszem Stolarkiem przy mikrofonie. Słuchajcie nas w Widzew.FM - oficjalnym klubowym radiu dostępnym na widzew.com i w aplikacji mobilnej Widzew Łódź.


Sponsor strategiczny Akademii Widzewa

Najnowsza Galeria

AMP FUTBOL EKSTRAKLASA ŁÓDŹ - 24.10.2020 - CZ. II

AMP FUTBOL EKSTRAKLASA ŁÓDŹ - 24.10.2020 - CZ. II

Tabela rozgrywek

7 Miedź Legnica 13
8 Radomiak Radom 13
9 Puszcza Niepołomice 11
10 Widzew Łódź 11
11 Stomil Olsztyn 10
12 Korona Kielce 9
13 Chrobry Głogów 9
Pełna tabela