Aktualności

Marcin Kaczmarek: Kibice Widzewa będą naszym dwunastym zawodnikiem

Przed pierwszym domowym spotkaniem w nowym sezonie z dziennikarzami spotkał się trener Marcin Kaczmarek.

Szkoleniowiec Widzewa odpowiadał m.in. na pytania dotyczące dwóch dotychczas rozegranych meczów ligowych – z Gryfem Wejherowo oraz Bytovią Bytów. - Wiemy już, że nie będzie łatwych spotkań. Wszystkie zespoły będą niesamowicie mocno mobilizowały się na mecze przeciwko Widzewowi. Analizując te spotkania pod kątem czysto piłkarskim, musimy na pewno wyeliminować proste błędy, które przydarzyły się nam przy straconych bramkach. Przeciwnicy w dwóch dotychczasowych meczach specjalnie nam nie zagrozili, natomiast zdobywali gole właśnie po naszych błędach. Na szczęście jest to dopiero początek sezonu i możemy wyciągnąć z tego wnioski. Musimy cały czas pracować nad jakością naszej gry, nad jej płynnością i aspektami taktycznymi. Mam nadzieję, że już w meczu z Błękitnymi takie błędy nam się nie przytrafią - przyznał Marcin Kaczmarek.

Przed Widzewem pierwszy w obecnych rozgrywkach mecz na własnym stadionie. - Jestem szczęśliwy, że mogę uczestniczyć w takim projekcie. W meczu domowym będziemy mieli niesamowitą rzeszę kibiców. Fani Widzewa będą naszym dwunastym zawodnikiem - dodał trener.

Szkoleniowiec był pytany również o zmiany personalne przed sobotnim spotkaniem. -Nieznaczne korekty na pewno będą. Oczywiście pierwsi dowiedzą się o nich zawodnicy. Na pewno nie będzie jakiejś wielkiej rewolucji, bo wydaje mi się, że wbrew pozorom mecz z Bytovią wyglądał całkiem przyzwoicie w naszym wykonaniu. Mój zespół stać na to, aby z każdym meczem grał lepiej - stwierdził szkoleniowiec łodzian.

Trener Kaczmarek kilka słów poświęcił w środę również najbliższemu rywalowi, drużynie Błękitnych Stargard. - Gramy z wiceliderem tabeli. Ich postawa to pewna niespodzianka, ale drużyna ta zna doskonale specyfikę tych rozgrywek. Na pewno podchodzimy do nich z szacunkiem i respektem - zakończył szkoleniowiec.


Sponsor strategiczny Akademii Widzewa

Najnowsza Galeria

GKS Jastrzębie - Widzew Łódź 25.09.2020

GKS Jastrzębie - Widzew Łódź 25.09.2020

Tabela rozgrywek

7 Radomiak Radom 6
8 Górnik Łęczna 6
9 Miedź Legnica 6
10 Widzew Łódź 6
11 Korona Kielce 5
12 Zagłębie Sosnowiec 3
13 Resovia 3
Pełna tabela