Aktualności

Marcin Broniszewski: Wszystkie mecze są równie ważne

Asystent Franciszka Smudy zapewnia, że widzewiacy muszą być odpowiednio skoncentrowani przed każdym spotkaniem, niezależnie od sytuacji przeciwnika.

Łodzianie przygotowują się do niedzielnego meczu z GKS-em Wikielec. Widzew jest liderem rozgrywek i zagra z teoretycznie najsłabszym rywalem w stawce, ale musi mieć się na baczności, bo już jesienią outsider rozgrywek potwierdził, że może być niebezpieczny. W szeregach czerwono-biało-czerwonych nie ma mowy o lekceważeniu przeciwnika. Priorytetem jest jednak przede wszystkim dobre przygotowanie własnego zespołu.

- Dla nas każde spotkanie jest finałem. Wszystkie mecze są równie ważne. Praktycznie od samego początku patrzymy wyłącznie na siebie i realizację własnych celów. Rywale oczywiście nas interesują, ale nie skupiamy się na nich. Nie występują bez przerwy w naszej codzienności. W centrum jest nasza praca, reszta znajduje się poza nami - zaznaczył przed kamerą Widzew TV Marcin Broniszewski.

Najbliższe dni dla widzewiaków będą wyjątkowo intensywne. W niedzielę wieczorem łodzianie zagrają u siebie z GKS-em Wikielec, w środę na wyjeździe z Pelikanem Łowicz, a w następną sobotę w domu z Polonią Warszawa. Sztab szkoleniowy jest jednak na takie okoliczności przygotowany i ma już najbliższy tydzień odpowiednio zaplanowany.

- Taki jest terminarz i musimy się w nim odnaleźć. W związku z tym poniedziałkowe i wtorkowe treningi będą miały charakter regeneracyjny, ale zamierzamy zaakcentować na nich również elementy, nad którymi cały czas pracujemy. Stale motywujemy piłkarzy do realizacji poszczególnych zadań meczowych. Do każdego spotkania przygotowujemy się bardzo skrupulatnie - wyjaśnił drugi trener Widzewa.


Sponsor strategiczny Akademii Widzewa

Najnowsza Galeria

Widzew Łódź - Ingulec Petrowe 18.02.2020

Widzew Łódź - Ingulec Petrowe 18.02.2020

Tabela rozgrywek

1 Widzew Łódź 43
2 Górnik Łęczna 42
3 GKS Katowice 40
4 Resovia 38
5 Olimpia Elbląg 32
6 Stal Rzeszów 30
7 Bytovia Bytów 29
Pełna tabela