Aktualności

Marcel Pięczek w "Widzewskim Poranku" Widzew.FM

19-letni obrońca Widzewa ma już za sobą uraz, który wyłączył go z pracy w minionych tygodniach i w niedzielę powinien wrócić do wyjściowego składu czerwono-biało-czerwonych.

Marcel Pięczek od dwóch tygodni pracuje już na pełnych obrotach z całą drużyną, a w najbliższym meczu - z Górnikiem w Polkowicach - ma zastąpić Kornela Kordasa zawieszonego za nadmiar żółtych kartek. Mimo młodego wieku dla lewego obrońcy nie będzie to pierwszyzna, ponieważ ma on już na swoim koncie 48 występów ligowych w seniorskim zespole Widzewa, a 29 z nich rozpoczynał w pierwszym składzie.

Teraz Pięczek ponownie wraca do walki o miejsce w wyjściowej jedenastce, a w niedzielę będzie miał idealną okazję, by na trudnym terenie potwierdzić swoją wartość. Sprawdźcie, jak zapatruje się na swój powrót do składu i jakie wiąże nadzieje ze starciem z Górnikiem. Będzie to na pewno jeden z wiodących tematów jego rozmowy z Arkadiuszem Stolarkiem w "Widzewskim Poranku".

W czwartkowej audycji nie zabraknie również wątków historycznych, w tym tradycyjnej "Widzewskiej kartki z kalendarza" i rozmowy o tym, jak zmieniały się… koszulki Widzewa na przestrzeni lat. O szperaniu w wirtualnej szafie pełnej wielu pamiętnych, często również zaskakujących, strojów opowie Marcin Bryja, która czas epidemii poświęcił na ich skatalogowanie.

Na premierowy "Widzewski Poranek" zapraszamy już od 9:00, a jego powtórki usłyszeć będzie można o 13:00 i 16:00. Z kolei o 18:00 na "Widzewską podróż do przeszłości" zaprosi słuchaczy Widzew.FM Kamil Wójkowski, który przybliży kibicom historię pewnego pucharu…


Sponsor strategiczny Akademii Widzewa

Najnowsza Galeria

AMP Futbol Ekstraklasa Łódź - 25.10.2020

AMP Futbol Ekstraklasa Łódź - 25.10.2020

Tabela rozgrywek

7 Miedź Legnica 13
8 Radomiak Radom 13
9 Puszcza Niepołomice 11
10 Widzew Łódź 11
11 Stomil Olsztyn 10
12 Korona Kielce 9
13 Chrobry Głogów 9
Pełna tabela