Aktualności

Marcel Pięczek: To był bardzo dobrze wykorzystany czas

Utalentowany 18-latek, który był najmłodszym piłkarzem Widzewa podczas zakończonego w piątek zgrupowania w Uniejowie, jest zadowolony z wykonanej na wyjeździe pracy.

Dla Marcela Pięczka pobyt w Uniejowie był pierwszym zimowym obozem przygotowawczym spędzonym z seniorami Widzewa. Młody zawodnik nie miał jednak problemu z ciężką pracą i przygotowanymi dla zespołu obciążeniami treningowymi, mimo że jeszcze przed wyjazdem zmagał się z niegroźną kontuzją.

- Obóz był długi i wymagający, ale było to na pewno pozytywne przeżycie i doświadczenie. Myślę, że cały zespół może być zadowolony z bardzo dobrze wykonanej pracy. Ja też. Po moim drobnym urazie nie ma już śladu. Czuję się bardzo dobrze i jestem gotowy do dalszej ciężkiej i ważnej pracy - podkreślił Pięczek.

Miniony weekend, po dwóch nieprzerwanych tygodniach treningów w Uniejowie, piłkarze Widzewa mieli wolny. Mogli w tym czasie zupełnie odciąć się od piłki. Od poniedziałku czeka ich jednak kolejna dawka solidnego wysiłku. Wznowienie rozgrywek ligowych zbliża się w końcu wielkimi krokami.

- Te dwa ostatnie dni na regenerację i odzyskiwanie sił po obozie były bardzo potrzebne. Sam wyjazd do Uniejowa był wartościową odskocznią i dał nowy, dodatkowy bodziec do trenowania. To był bardzo dobrze wykorzystany czas - zaznaczył wszechstronny 18-latek, który wiosną był podstawowym lewym obrońcą Widzewa, choć wcześniej nominalnie grał na pozycji środkowego pomocnika.


Sponsor strategiczny Akademii Widzewa

Najnowsza Galeria

Niedziela na obozie w Opalenicy 23.06.2019

Niedziela na obozie w Opalenicy 23.06.2019

Tabela rozgrywek

1 Radomiak Radom 59
2 Olimpia Grudziądz 59
3 GKS Bełchatów 57
4 Elana Toruń 56
5 Widzew Łódź 55
6 Pogoń Siedlce 48
7 Stal Stalowa Wola 48
Pełna tabela