Aktualności

Majówka z Widzewem - Bilety na Huragan Wołomin

Informujemy, że w klubowym systemie biletowym istnieje już możliwość zakupu biletu na mecz z Huraganem Wołomin, który odbędzie się 3. maja o godzinie 19:10. Osoby, które nie mogą przyjść na mecz, mogą również zwolnić swoje miejsce.

Bilety na wieńczący długi weekend mecz z Huraganem Wołomin są dostępne w zakładce https://widzew.com/web/bilety/strona-glowna. Do sprzedaży udostępnione są miejsca na wszystkich sektorach stadionu poza sektorem gości. 

Dostępna jest również opcja zwalniania miejsca karnetowego na ten mecz. Posiadaczy karnetu, którzy nie będą mogli uczestniczyć w środowym spotkaniu, prosimy o zgłoszenie tego faktu na stronie https://widzew.com/web/bilety/zwalnianie-miejsc. Posiadacz karnetu zwalniający miejsce otrzymuje specjalny kod, który może przekazać wybranej przez siebie osobie. Osoba ta, podając przy zakupie biletu ten kod, może wykupić bilet na zwolnione miejsce. Miejsca na karnecie można zwalniać do wtorku, 2 maja, do godziny 22:00. Dzień wcześniej, do poniedziałku, 1 maja do godziny 22:00 istnieje możliwość przekazania kodu wybranej osobie i zakupu przez nią wskazanego miejsca. Po tym czasie wszystkie zwolnione miejsca trafiają bezpośrednio do ogólnej sprzedaży. Posiadaczom karnetów, którzy zwalniają swoje miejsca z uwagi na nieobecność dziękujemy za widzewską postawę. Z uwagi na to, że nie możecie obejrzeć meczu na żywo, oferujemy Wam darmowy dostęp do transmisji w WidzewTV. 

Aby umożliwić odbiór biletów przed meczem kasy biletowe będą w piątek przed długim weekendem (28 kwietnia) w godzinach 14:00 - 18:00 oraz we wtorek, 2 maja, w godzinach 12:00 - 17:00. W dniu meczu kasy będę otworzone od 12:00. O ile bilety będą dostępne, w tych dniach będzie również możliwość nabycia ich bezpośrednio w kasie. 


Sponsor strategiczny Akademii Widzewa

Najnowsza Galeria

Wizyta SP 10 w Tomaszowie Mazowieckim

Wizyta SP 10 w Tomaszowie Mazowieckim

Tabela rozgrywek

1 Widzew Łódź 43
2 Górnik Łęczna 42
3 GKS Katowice 40
4 Resovia 38
5 Olimpia Elbląg 32
6 Stal Rzeszów 30
7 Bytovia Bytów 29
Pełna tabela