Aktualności

Maciej Mielcarz gościem #Piłsudskiego138

Były bramkarz Widzewa, który dwukrotnie wywalczył z klubem awans do ekstraklasy będzie jednym z gości kolejnego odcinka autorskiego programu WidzewTV.

39-letni dziś Maciej Mielcarz zawodnikiem czerwono-biało-czerwonych był przez sześć sezonów. Do klubu z Al. Piłsudskiego 138 przyszedł, gdy ten znajdował się na zapleczu piłkarskiej elity i miał duży wkład w uzyskaniu przez łodzian promocji do najwyższej klasy rozgrywkowej, choć z powodów niezależnych od piłkarzy, drużyna musiała aż dwa razy z rzędu wygrać rozgrywki I ligi. Już w ekstraklasie Mielcarz rozegrał w barwach Widzewa prawie sto spotkań.

W czwartek doświadczony zawodnik, który w zeszłym sezonie bronił barw Warty Sieradz, będzie gościem telefonicznym Łukasza Czuku w programie #PIłusdskiego138 realizowanym przez klubową telewizję. Mielcarz z uwagi na obowiązki zawodowe nie będzie mógł pojawić się w klubie osobiście, ale na pewno rozmowa z nim, choć zdalna, zainteresuje widzów #P138.

Osobiście w studiu WidzewTV pojawi się z kolei Konrad Przybylski, który w minionych dniach dołączył do sztabu trenerskiego Akademii Widzewa, gdzie odpowiadać będzie za szkolenie bramkarzy. Co ciekawe, nowy trener w widzewskiej szkółce w przeszłości był piłkarzem Widzewa i reprezentował go w rozgrywkach Młodej Ekstraklasy. Rozmowa z nim pozwoli więc przywołać stare czasy, ale także poznać bliżej zadania, jakie stoją przed nim i usłyszeć wiele ważnych informacji dotyczących szkolenia i rozwoju przyszłych bramkarzy.

Na premierowy 56. odcinek realizowanego na żywo przez WidzewTV programu zapraszamy w czwartek 23 lipca o godzinie 19:10 do kanału klubowej telewizji w serwisie YouTube (SUBSKRYBUJ) i na profil klubowy na Facebook (SPRAWDŹ). Zachęcamy również do przesyłania swoich pytań w trakcie trwania programu. Część z nich zadana zostanie na wizji naszym gościom.


Sponsor strategiczny Akademii Widzewa

Najnowsza Galeria

Widzew Łódź - PSV Łódź (U16) 15.05.2021

Widzew Łódź - PSV Łódź (U16) 15.05.2021

Tabela rozgrywek

7 Miedź Legnica 43
8 Odra Opole 42
9 Sandecja Nowy Sącz 40
10 Widzew Łódź 40
11 Chrobry Głogów 39
12 Korona Kielce 35
13 Puszcza Niepołomice 34
Pełna tabela