Aktualności

Maciej Kazimierowicz zmotywowany i gotowy do gry

Środkowy pomocnik uporał się już z problemami mięśniowymi i z niecierpliwością czeka na kolejny mecz ligowy.
Widzewiacy, inaczej niż przed poprzednimi spotkaniami wyjazdowymi, tym razem aż do dnia meczu pozostali w domach, przygotowując się do kolejnej ligowej potyczki na obiektach sportowych w Gutowie Małym. Podpieczni Przemysława Cecherza trenowali zgodnie z dotychczasowymi założeniami. Sytuacja w tabeli nic nie zmieniła ani w zakresie zajęć, ani w kontekście podejścia piłkarzy do pracy.
 
- W przygotowaniach do meczu nic się nie zmieniło. Dalej idziemy standardowym mikrocyklem, ponieważ czekają nas kolejne mecze ligowe, które jako Widzew musimy wygrać. Jesteśmy sportowcami i zawsze chcemy wygrywać, niezależnie od tego, czy zmieni to jeszcze cokolwiek w końcowym rozrachunku - podkreśla przed starciem z Sokołem w Ostródzie Maciej Kazimierowicz.
 
Pomocnik Widzewa na pewno nie jest zadowolony z końcówki sezonu w wykonaniu zespołu. Na domiar złego trafił mu się uraz mięśniowy, z powodu którego podstawowy wcześniej zawodnik czerwono-biało-czerwonych stracił dwa mecze: z Kaczkanem Huraganem Morąg i MKS-em Ełk. Kazimierowicz wrócił do gry dopiero w spotkaniu z Finishparkietem Nowe Miasto Lubawskie. O kłopotach zdrowotnych mógł więc ostatnio zapomnieć.
 
- Ze zdrowiem jest już wszystko dobrze. Przez jakiś czas dokuczał mi mięsień dwugłowy, na szczęście z pomocą masażystów i doktora Domżalskiego uporałem się z kontuzją dosyć szybko - wyjaśnia gotowy do kolejnego ligowego występu piłkarz, który wiosną w barwach Widzewa rozegrał już ponad 1100 minut.

Sponsor strategiczny Akademii Widzewa

Najnowsza Galeria

2018.04.25 Pierwszy trening na trawie ośrodka przy ul. Małachowskiego

2018.04.25 Pierwszy trening na trawie ośrodka przy ul. Małachowskiego

Tabela rozgrywek

1 Widzew Łódź 53
2 Lechia Tomaszów Mazowiecki 51
3 Sokół Aleksandrów Łódzki 46
4 Polonia Warszawa 43
5 Legia II Warszawa 37
6 Kaczkan Huragan Morąg 37
7 Victoria Sulejówek 36
Pełna tabela