Aktualności

Maciej Kazimierowicz: Rywale przekraczają tu granice

Łodzianie odnieśli w sobotę dziewiąte zwycięstwo w rozgrywkach ligowych, ale na zwycięską bramkę musieli czekać aż do 98. minuty gry.

Widzew Łódź pokonał przed własną publicznością Pelikana Łowicz 2:1. Bramka na wagę trzech punktów padła w ósmej minucie doliczonego czasu gry. - Najważniejsze, że zgarnęliśmy pełną pulę punktów. Trener Smuda ma jasne priorytety, które stara się nam konsekwentnie wpajać. Mocno w nas wierzy, a to dodatkowy bodziec. Zespołowi udziela się spokój i entuzjazm trenera. Właśnie tak wykuwamy widzewski charakter, który po raz kolejny przynosi efekt w postaci bramki strzelonej w końcówce meczu i gwarantującej kolejny, bardzo ważny komplet punktów - podsumował mecz Maciej Kazimierowicz.

Pomocnik Widzew przyznał, że zespół jest już przyzwyczajony do tego, że rywale mecze w Sercu Łodzi traktują wyjątkowo ambicjonalnie i tym samym wnoszą się na wyżyny swoich możliwości. - Zawsze spodziewamy się podwójnej determinacji ze strony każdego rywala, który przyjeżdża do Łodzi. Przeciwnicy przyjeżdżają na Widzew i czują się jak w ekstraklasie, dlatego są w stanie wydobyć ze swoich organizmów dużo, dużo więcej siły. Przekraczają pewne granice - wyjaśnił.

Kolejne rywalem ligowym czerwono-biało-czerwonych będzie Polonia Warszawa.


Sponsor strategiczny Akademii Widzewa

Najnowsza Galeria

Olimpia Elbląg - Widzew Łódź 17.08.2019

Olimpia Elbląg - Widzew Łódź 17.08.2019

Tabela rozgrywek

4 Znicz Pruszków 9
5 Stal Rzeszów 9
6 Olimpia Elbląg 8
7 Widzew Łódź 7
8 GKS Katowice 6
9 Błękitni Stargard 6
10 Górnik Łęczna 5
Pełna tabela