Aktualności

Maciej Kazimierowicz: Musimy rozsądnie zarządzać siłami

W środę o 18:00 Widzew zmierzy się w Łowiczu z tamtejszym Pelikanem. Będzie to drugie z serii trzech spotkań, które łodzianie rozegrają w ciągu niespełna tygodnia.

W niedzielę podopieczni Franciszka Smudy wygrali u siebie z GKS-em Wikielec 3:0. Łodzianie od pierwszych minut odważnie zaatakowali swoich rywali i już w pierwszej części meczu zaaplikowali gościom trzy bramki. - Nie dopuszczaliśmy do siebie myśli, że GKS Wikielec jest ostatnią drużyną w tabeli. Nie chcieliśmy zlekceważyć rywala i dopuścić do nawet chwili rozluźnienia. Byliśmy maksymalnie skoncentrowani i przyniosło to efekt w postaci trzybramkowego zwycięstwa - powiedział Maciej Kazimierowicz.

W drugiej połowie niedzielnego spotkania sztab szkoleniowy, mając w perspektywie kolejny mecz ligowy już w środę, dał szansę gry zmiennikom. - W drugiej połowie też mieliśmy swoje sytuacje, ale piłka nie chciała wpaść do siatki. Już w środę gramy następny mecz ligowy, równie ważny w perspektywie walki o awans, dlatego musimy rozsądnie zarządzać siłami - dodał pomocnik Widzewa.

Dzisiejszy mecz w Łowiczu rozpocznie się o 18:00. Tamtejszy Pelikan prowadzony jest przez dobrze znanego łódzkiej publiczności Marcina Płuskę.


Sponsor strategiczny Akademii Widzewa

Najnowsza Galeria

WIDZEWSKIE TAPETY NA ŚWIĘTA

WIDZEWSKIE TAPETY NA ŚWIĘTA

Tabela rozgrywek

1 Widzew Łódź 43
2 Górnik Łęczna 42
3 GKS Katowice 40
4 Resovia 38
5 Olimpia Elbląg 32
6 Stal Rzeszów 30
7 Bytovia Bytów 29
Pełna tabela