Aktualności

LV BET jednym ze sponsorów sukcesu Widzewa

Od momentu rozpoczęcia współpracy w 2016 roku, pokładaliśmy wielkie nadzieje w jednym z najbardziej zasłużonych klubów piłkarskich w Polsce. LV BET gorąco gratuluje Widzewowi Łódź awansu do wyższej klasy rozgrywkowej. Cieszymy się, że piłkarze wynagrodzili kibicom wsparcie wywalczeniem awansu do 2 ligi.

Widzew na przestrzeni lat był w bardzo trudnej sytuacji, jednak obecnie jest na jak najlepszej drodze do osiągnięcia sukcesu. Jako oficjalny sponsor i bukmacher Widzewa, chcemy zintensyfikować nasze zaangażowanie oraz docenić fanów dedykowanymi akcjami marketingowymi. Jednocześnie nadal ściskamy kciuki za kolejne awanse oraz zasłużony powrót do Ekstraklasy.

- Współpraca z Widzewem pod kątem sponsoringowym przebiega bardzo sprawnie - jesteśmy zadowoleni z wyników działań marketingowych, jakie uzyskujemy we współpracy z Klubem. Tegoroczny sezon to również nasze zwiększone zaangażowanie pod kątem finansowym. Mam nadzieję, że pomoże to w rozwoju klubu, a w przyszłości również w awansie RTS’u do I ligi i ekstraklasy - powiedział Rafał Wójtowicz, prezes LV BET Zakłady Bukmacherskie.

Sponsor przewiduje działania bezpośrednie skierowane do fanów Widzewa Łódź - między innymi promocję związaną z zakupem karnetówna sezon 2018/2019.

Zwiększona kwota sponsoringowa wynikająca z umowy, objęta jest tajemnicą handlową

*****

Wszystkie firmy zainteresowane przedłużeniem istniejącej bądź nawiązaniem nowej współpracy partnerskiej z Klubem zapraszamy do kontaktu z kierownikiem ds. pozyskiwania sponsorów Łukaszem Koleckim (tel. +48 501 739 282, mail: lukasz.kolecki@widzew.com).


Sponsor strategiczny Akademii Widzewa

Najnowsza Galeria

Resovia Rzeszów - Widzew Łódź 09.05.2021

Resovia Rzeszów - Widzew Łódź 09.05.2021

Tabela rozgrywek

7 Miedź Legnica 43
8 Odra Opole 42
9 Sandecja Nowy Sącz 40
10 Widzew Łódź 40
11 Chrobry Głogów 39
12 Korona Kielce 35
13 Puszcza Niepołomice 34
Pełna tabela