Aktualności

Lunch z Robakiem, trening z Tanżyną - Widzew gra z WOŚP

Widzew Łódź zaangażował się w 28. Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy, organizując wyjątkowe aukcje charytatywne.

Klub z Al. Piłsudskiego co roku przygotowuje wyjątkowe akcje, z których całkowity dochód przeznaczany jest na Wielką Orkiestrę Świątecznej Pomocy. Wśród widzewskich inicjatyw były już między innymi „Dzień w fotelu prezesa” czy „Mecz Widzewa w loży sponsorskiej”, które cieszyły się olbrzymim zainteresowaniem i rekordowymi licytacjami. W 2020 roku klub postawił na propozycje, które pozwolą kibicom być bliżej pierwszej drużyny.

"Lunch z Marcinem Robakiem w Sercu Łodzi" to znakomita okazja, by spędzić niezapomniane chwile z kapitanem Widzewa. Wspólne spotkanie przy pysznych potrawach, które zorganizowane zostanie w przesiąkniętej klimatem Wielkiego Widzewa "Restauracji w Sercu Łodzi" będzie szansą na bliższe poznanie króla strzelców ekstraklasy, idola widzewskich kibiców, który razem z kolegami z drużyny walczy o powrót czerwono-biało-czerwonych do piłkarskiej elity. Dla zwycięzcy aukcji Marcin Robak przewidział też specjalny prezent, a lunch odbędzie się we wspólnie wybranym, dogodnym terminie.

Cena wywoławcza to 100 zł. Link: https://allegro.pl/oferta/lunch-z-marcinem-robakiem-w-sercu-lodzi-prezent-8851093965

Pamiętamy także o fanach aktywnego trybu życia. Dla nich przygotowaliśmy aukcję "Trening z Danielem Tanżyną". Doświadczony obrońca Widzewa dba o formę, pracując nad nią nie tylko na treningach drużynowych, ale też w niemal każdej wolnej chwili. Przykłada przy tym olbrzymią wagę do zdrowego trybu życia, w tym odpowiedniego odżywiania. W związku z tym na pewno zaopiekuje się zwycięzcą licytacji, a oprócz profesjonalnego treningu przekaże wiele cennych rad i wskazówek sprzyjającym zdrowiu i prawidłowemu rozwojowi fizycznemu. Termin i charakter zajęć ustalony zostanie wspólnie z triumfatorem licytacji, zgodnie z jego preferencjami i możliwościami.

Cena wywoławcza to 100 zł. Link: https://allegro.pl/oferta/trening-z-danielem-tanzyna-widzew-lodz-gra-z-wosp-8851437908

W tym roku Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy, w ramach 28. Finału, zbiera środki na wsparcie dziecięcej medycyny zabiegowej. Na ten cel przeznaczone zostaną wszystkie pieniądze zebrane w ramach widzewskich aukcji. Klub, oprócz organizacji własnych licytacji, przekazał również wiele przedmiotów, w tym koszulki meczowe z autografami, na potrzeby inicjatyw realizowanych przez lokalne sztaby WOŚP. Zgromadzone w ten sposób środki pomogą ratować zdrowie i życie dzieci.

Dziękujemy naszym kibicom za wsparcie okazywane poprzez uczestnictwo we wszelkich organizowanych przez klub działaniach charytatywnych i pomocowych. Środki finansowe, a także idące za nimi pozytywna energia i moc, przyniosły już wiele dobrego osobom najbardziej potrzebującym. Wiemy, że razem możemy jeszcze więcej!


Sponsor strategiczny Akademii Widzewa

Najnowsza Galeria

Widzew Łódź - Skra Częstochowa 03.06.2020 cz. II

Widzew Łódź - Skra Częstochowa 03.06.2020 cz. II

Tabela rozgrywek

1 Widzew Łódź 47
2 GKS Katowice 44
3 Górnik Łęczna 42
4 Resovia 42
5 Olimpia Elbląg 37
6 Bytovia Bytów 36
7 Stal Rzeszów 33
Pełna tabela