Aktualności

Łukasz Kosakiewicz: Jesteśmy coraz bardziej zgrani

W wyjazdowym spotkaniu 8. kolejki II ligi Widzew pokonał Legionovię 2:0. Kolejne pełne 90 minut w czerwono-biało-czerwonych barwach rozegrał tego dnia Łukasz Kosakiewicz.

Dla łódzkiego zespołu była to druga wygrana z rzędu w ligowych rozgrywkach. - Zwycięstwo na pewno napędzi nas do jeszcze cięższej pracy. Wydaje się, że wszystko idzie w dobrym kierunku. Jesteśmy silnym zespołem i wierzymy we własne umiejętności. Każdy mecz nas scala. Widać, że jesteśmy coraz bardziej zgrani. - powiedział tuż po spotkaniu Łukasz Kosakiewicz.

Widzew w sobotnim meczu dobrze zaprezentował się zwłaszcza w drugiej połowie. - Musieliśmy poprawić grę po pierwszej części spotkania. Powiedzieliśmy sobie parę mocnych słów w szatni i już w drugiej połowie nasza postawa wyglądała dużo lepiej. Przede wszystkim strzeliliśmy dwie bramki, które pozwoliły nam wygrać mecz. Wiedzieliśmy, że prędzej czy później uda nam się umieścić piłkę w siatce rywali. Mamy teraz tydzień, żeby poprawić niektóre elementy. Wiemy, że czeka nas jeszcze sporo pracy, ale możemy być zadowoleni ze zdobytych trzech punktów - zakończył prawy obrońca czerwono-biało-czerwonych.


Sponsor strategiczny Akademii Widzewa

Najnowsza Galeria

Widzew Łódź - Garbarnia Kraków 14.09.2019

Widzew Łódź - Garbarnia Kraków 14.09.2019

Tabela rozgrywek

4 Znicz Pruszków 16
5 Stal Rzeszów 16
6 Bytovia Bytów 15
7 Widzew Łódź 15
8 Olimpia Elbląg 15
9 Błękitni Stargard 15
10 GKS Katowice 14
Pełna tabela