Aktualności

Łukasz Kosakiewicz: Jesteśmy coraz bardziej zgrani

W wyjazdowym spotkaniu 8. kolejki II ligi Widzew pokonał Legionovię 2:0. Kolejne pełne 90 minut w czerwono-biało-czerwonych barwach rozegrał tego dnia Łukasz Kosakiewicz.

Dla łódzkiego zespołu była to druga wygrana z rzędu w ligowych rozgrywkach. - Zwycięstwo na pewno napędzi nas do jeszcze cięższej pracy. Wydaje się, że wszystko idzie w dobrym kierunku. Jesteśmy silnym zespołem i wierzymy we własne umiejętności. Każdy mecz nas scala. Widać, że jesteśmy coraz bardziej zgrani. - powiedział tuż po spotkaniu Łukasz Kosakiewicz.

Widzew w sobotnim meczu dobrze zaprezentował się zwłaszcza w drugiej połowie. - Musieliśmy poprawić grę po pierwszej części spotkania. Powiedzieliśmy sobie parę mocnych słów w szatni i już w drugiej połowie nasza postawa wyglądała dużo lepiej. Przede wszystkim strzeliliśmy dwie bramki, które pozwoliły nam wygrać mecz. Wiedzieliśmy, że prędzej czy później uda nam się umieścić piłkę w siatce rywali. Mamy teraz tydzień, żeby poprawić niektóre elementy. Wiemy, że czeka nas jeszcze sporo pracy, ale możemy być zadowoleni ze zdobytych trzech punktów - zakończył prawy obrońca czerwono-biało-czerwonych.


Sponsor strategiczny Akademii Widzewa

Najnowsza Galeria

Trening Akademii 27.01.2020

Trening Akademii 27.01.2020

Tabela rozgrywek

1 Widzew Łódź 43
2 Górnik Łęczna 42
3 GKS Katowice 40
4 Resovia 38
5 Olimpia Elbląg 32
6 Stal Rzeszów 30
7 Bytovia Bytów 29
Pełna tabela